Gordion AVM’de Manga rüzgarı esti

10 Aralık 2012 Pazartesi

Gordion Gençlik Festivali’nde sevenleri ile buluşan ünlü rock grubu Manga, Ankaralı hayranlarına unutulmayacak bir gün yaşattı

gordion-avmde-manga-ruzgari-esti

23 Kasım-21 Aralık günleri arasında Power Grup İştirakı Cube Events işbirliği ile gerçekleşen Gordion Gençlik Festivali, Ankara’nın tüm gençlerini bu festivalde buluşturmaya devam ediyor. 8 Aralık Cumartesi günü Gordion Alışveriş Merkezi’nde sevenleriyle bir araya gelen Manga, hayranları tarafından yoğun ilgi karşılandı. Sabahın erken saatlerinde alışveriş merkezine giden gençler, ünlü grubu ön sıralarda izleyebilmek ve kendisiyle tanışabilmek için uzun kuyruklar oluşturdular.

Büyük heyecanla bekleyen gençler, grup üyelerini çığlıklarla karşıladı. Manga üyelerini karşılarında gören ve onlarla sohbet etme şansını yakalayan birçok genç gözyaşlarına hakim olamadı. Ankaralı Manga hayranları söyleşi saatinde hem merak ettikleri soruları sordular hem de birebir sohbet etme şansı buldular.

Söyleşi sırasında grubun solisti Ferman Akgül “Önümüzdeki günlerde bir dizi projesiyle izleyici karşısına çıkabiliriz, neden olmasın?” diyerek sevenlerini oldukça heyecanlandırdı. Keyifli söyleşinin ardından imza saatine geçen Manga üyeleri, sevenleriyle birlikte fotoğraf çektirerek bu anı ölümsüzleştirdiler.

21 Aralık’a kadar devam edecek olan Gordion Gençlik Festivali’nde, 16 Aralık’ta sevilen rock grubu Kolpa, Gordion’da hayranlarıyla bir araya gelecek. Sevdikleri sanatçılar ile söyleşi yapmak ve onlarla birebir tanışmak isteyen herkes bu etkinliklere davetli. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri