Gordion’a AYD’den “En Kaliteli Hizmet” ödülü

13 Mart 2013 Çarşamba

Gordion AVM Alışveriş Merkezleri Hizmet Kalitesi Benchmark Projesi 2012’de en yüksek puan alan 3 AVM arasında yer alarak yeni bir başarıya imza attı

gordiona-aydden-en-kaliteli-hizmet-odulu

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) ve Soysal Danışmanlık işbirliğinde gerçekleştirilen Alışveriş Merkezleri Hizmet Kalitesi Benchmark Projesi’nde 2012 yılında en yüksek notu alan 3 AVM’den biri olan Gordion Alışveriş Merkezi, 5’inci AVM Yatırımları Konferansı’nda ödülünü alarak yüksek hizmet kalitesini tescilledi.

“Farklılaşmanın Anahtarı: Rekabet” başlığıyla bu yıl ilk kez, 365 gün hizmet veren AVM’lerin yönetimlerini teşvik ve takdir etmek amacıyla düzenlenen AVM Hizmet Başarı Ödülleri, Soysal gizli müşteri ekipleri tarafından hizmet kalitesi ölçümlenerek yapılan değerlendirmeler sonrasında sahiplerini buldu. Ödülü, düzenlenen konferansta Gordion Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hakan Altın aldı. 

Gordion Alışveriş Merkezi, 2012’de önemli bir ödülün daha sahibi oldu. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen, üye kadınlara ayrıcalıklar ve birbirinden renkli avantajlar sunan Ladies Club Projesi ile de Uluslararası Alışveriş Merkezi Konseyi (ICSC) tarafından her yıl düzenlenen Solal Marketing Ödülleri kapsamında Cause Related Marketing (Sosyal Sorumluluk) kategorisinde ödül kazandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri