Gordion’da 23 Nisan coşkusu unutulmaz görüntülere sahne oldu

25 Nisan 2013 Perşembe

Tüm dünyada milyonları saran, fenomen haline gelen sanal gerçeklik Virtual Reality Türkiye’de ilk kez Gordion Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluşarak unutulmaz anlar yaşattı. Çeşitli okullardan öğrenci gruplarını da ağırlayan Gordion’un konuk okullarından biri olan Boztepe İlköğretim Okulu öğrencilerinin de mutlulukları hafızalardan silinmeyecek görüntüler oluşturdu

gordionda-23-nisan-coskusu-unutulmaz-goruntulere-sahne-oldu

20-24 Nisan günleri arasında ziyaretçileri yanında birçok okuldan öğrenci topluluklarını da ağırlayan Gordion Alışveriş Merkezi’nin misafir okullarından biri de Boztepe İlköğretim Okulu oldu. İlk kez kurulan dev ekranlarda kendilerini sihirli bir akvaryumun içerisinde gören çocuklar, yaşayan ve hareketli bir ormanda ağaçların büyümesine, çiçek açmasına şahit oldu. Hayal dünyaları ile birleştirdikleri oyunların ardından izledikleri sinema filmi ile de bayram coşkusunu doyasıya yaşadı.

Gordion Alışveriş Merkezi yetkilileri tarafından misafir edilen çocuklar, hayatlarında ilk kez gördükleri yaşayan orman ve sihirli bir akvaryum ile çocuk olmanın keyfini çıkardı. Hareketleriyle ormanı yaşatarak ağaçların büyümesini, çiçek açmasını ve gelişimlerini yakından izleyerek, kendilerini akvaryumun içinde deniz canlıları ile birlikte gördüler ve fotoğraflarla bu anı ölümsüzleştirdi.

Boztepe İlköğretim Okulu Öğrencileri bu yılki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı belki de hiç unutamayacakları sahnelerle hafızalarına kazırken Gordion’a da teşekkürlerini sundu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri