Gordion’dan Gençlik Festivali

16 Mayıs 2013 Perşembe

Gençleri düşünen alışveriş merkezi Gordion AVM 18 Mayıs- 9 Haziran günleri arasında, aralarında Hande Yener ve Fattah Can’ın da bulunduğu pek çok ünlü ismin katılımıyla ikinci kez düzenlenecek olan Gordion Gençlik Festivali’ne ev sahipliği yapacak

gordiondan-genclik-festivali

Gordion Alışveriş Merkezi'nin içindeki yaşam alanlarında ve açık otopark alanında 18 Mayıs- 9 Haziran günleri arasında düzenlenecek renkli etkinliklerde; stil yarışması yapılacak, ünlü Dj'ler performanslarını sergileyecek ve Türkiye'nin en sevilen sanatçıları akustik performanslar, söyleşiler ve imza günleri aracılığıyla Ankaralı hayranlarıyla buluşacaklar.

Festival, açık otopark alanındaki Dj performanslarının ilkiyle birlikte 22 Haziran Çarşamba günü gençleri ısıtmaya başlayacak ve 9 Haziran Pazar gününe kadar birbirinden eğlenceli etkinliklerle hız kesmeden devam edecek. Gordion Gençlik Festivali kapsamında, 25 Mayıs'ta Fettah Can akustik konseri ve imza günüyle, 1 Haziran'da Grup 84 akustik konseri ve imza günüyle, 2 Haziran Hande Yener söyleşi ve imza günüyle, 8 Haziran'da Mehmet Erdem akustik konseri ve imza günüyle, festivalin kapanış günü olan 9 Haziran'da ise Gökhan Türkmen akustik performansı ve imza günüyle Ankaralı gençlerle bir araya gelecek. Festivale katılan şanslı gençler ünlü sanatçılarla sohbet etme ve sevdikleri sanatçılardan imza alma fırsatlarını yakalayabilecekler.

Gordion Gençlik Festivali’nde müzik şöleninin yanı sıra eğlence, yarışma ve adrenalin de Gordion’da olacak. Festival süresince etkinlik alanında “Trombogif” ve “Power Simülatörü” yer alacak.  Gençler trombolin üzerinde zıplayıp eğlenirken çekilen fotoğraflarını sosyal medya aracılığıyla tüm sevdikleriyle paylaşabilecekler. Ayrıca, stiline güvenen tüm gençler, 18 Mayıs- 7 Haziran günleri arasında, stil yarışmasına katılıp en iyi stile sahip olduklarını kanıtlayabilme şansı yakalayacaklar. Stil yarışmasının kazananı 7 Haziran’da moda tutkunlarının yakından takip ettiği Billur Saatçi tarafından belirlenecek.

18 Mayıs- 9 Haziran günleri arasında gerçekleşecek olan Gordion Gençlik festivaline; gençlerin yanı sıra kendini genç hisseden ve bu festivalin tadını çıkarmak isteyen her yaştan Ankaralı davetli olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri