Gratis, Beylikdüzü Migros AVM’de açıldı

04 Mart 2013 Pazartesi

Kişisel bakım marketi Gratis, geçtiğimiz Cumartesi günü Beylikdüzü Migros AVM’de yeni bir mağaza hizmete açtı

gratis-beylikduzu-migros-avmde-acildi

Beylikdüzü Migros AVM’de 2 Mart Cumartesi günü açılan yeni mağazayla İstanbul’da 71, Türkiye genelinde ise toplam 114 mağaza ulaşan Gratis, kozmetikten bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar birbirinden farklı ürünler sunuyor.

Gratis, mağazalarının kalbinde bulunan özel bir alanı her ay farklı bir konsepte ayırmasıyla da dikkat çekiyor. Öte yandan Gratis’in neşeli dünyası kadınlara özel kariyer fırsatları da sunuyor. Tam ve yarı zamanlı çalışma olanakları ile kadınlar, sürekli büyüyen bir markanın desteği ile kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor.

En yeni ve şaşırtan ürünler, şımartan fırsatlar, her alışverişi eğlenceye dönüştüren renkli mağazalar, Amerika ve Avrupa’dan ithal markalar ile Gratis sizi kişisel bakımın yenilikçi dünyasına çağırıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri