Gratis, İzmir’de 5’inci mağazasını açtı

18 Eylül 2012 Salı

Türkiye zincirinin yeni halkalarını açmaya devam eden Gratis, dün İzmir’de 5’inci mağazasını Hatay Caddesi’nde açtı

gratis-izmirde-5inci-magazasini-acti

İstanbul’da 59, Ankara ve İzmir’de 5, İzmit’te 3, Eskişehir, Antalya, Kayseri, Gaziantep ve Samsun’da 2, Adapazarı, Adana, Mersin ve Tarsus’ta 1 olmak üzere toplam 86 mağaza açan Gratis, hedefleriyle birlikte büyüyerek sınırlarını genişletmeye devam ediyor.

Kozmetikten bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar birbirinden farklı ürünler sunan Gratis, mağazalarının kalbinde bulunan özel bir alanı her ay farklı bir konsepte ayırmasıyla da dikkat çekiyor. Öte yandan Gratis’in neşeli dünyası kadınlara özel kariyer fırsatları da sunuyor. Tam ve yarı zamanlı çalışma olanakları ile kadınlar, sürekli büyüyen bir markanın desteği ile kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor.

En yeni ve şaşırtan ürünler, şımartan fırsatlar, alışverişi eğlenceye dönüştüren renkli mağazalar, Amerika ve Avrupa’dan ithal markalar ile Gratis sizi kişisel bakımın yenilikçi dünyasına çağırıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri