Groseri Babalar Günü’nü kutladı

23 Haziran 2015 Salı

Groseri, Babalar Gününe özel düzenlediği Futbol Turnuvası’ndan sonra etkinliği Yemek Keyfi ile bitirdi

groseri-babalar-gununu-kutladi

Groseri mağazalarında 1 Mayıs- 10 Haziran günleri arasında Groseri kart ile Clear markalı ürünlerden en fazla alışveriş yapan on dört baba ve ailesi Adana Atlı Spor Kulübün de futbol turnuvası ve akşam yemeğine hak kazanarak eğlenceli bir gün geçirdi.

Çekişmeli geçen futbol turnuvasında aileler heyecan ve coşku ile maça tezahüratlar etti.  Groseri firması takımı birinci olurken, Clear firması takımı ikinci oldu. Birinci takımın groseri kartlarına 100 TL tık para, kupa ve madalya armağan edilirken, 2. Takımın groseri kartlarına 50 TL tık para ve madalya hediye edildi. Maç sonrası babalar aileleri ile birlikte sohbet eşliğinde akşam yemeğini yiyerek, organizasyona katılan tüm müşterilere Groseri çevre dostu çanta ile birlikte çeşitli hediyeler armağan edilerek mekândan ayrıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri