Guess Yeşilyurt AVM’de

27 Ağustos 2013 Salı

Guess, Türkiye’deki yirminci mağazasını Samsun Yeşilyurt Alışveriş Merkezinde açtı

guess-yesilyurt-avmde

Sonbahar – Kış 2013 sezonunda Guess, koleksiyonun da itme ve çekme olarak kabul edilen yasadan ilham alıyor. Sert ve yumuşak materyaller, sofistike ve günlük parçalarla, hacimli kabarık formlardan dar ve vücuda oturan kalıplara uzanan şaşırtıcı bir uyumla bir araya geliyor.

Koleksiyonda Guess kadını rodeo kesimleri, seksi nakış ve floral işlemeler ve ikonik parçalar içinde ihtiraslı ve kanun tanımaz bir görünüme bürünüyor. Klasik kumaşlar sezonun desenleri ve işlemeleriyle yeniden yorumlanırken, özellikle pantolonlarda metal detaylar öne çıkıyor. Yepyeni hacimli ve biçimli formlar sıra dışı bir çekicilik yaratıyor ve yoğun eskitmelerle zenginleştirilen denimler koleksiyona agresif bir ruh kazandırıyor.

Guess kızı kontrast yaratmayı, elbiselerin duygusal ve şık tarzını seviyor. Sade ve minimal silüetlerin baskı detayları ile bir araya geldiği koleksiyonla,  başkaldıran ve zahmetsiz bir rock şıklığı sergiliyor.

Guess erkek koleksiyonu alışılmadık, denim-denim kombinler ve bisikletçi tarzından esinlenerek özel bir stil ortaya koyuyor. Denim olmayan üstlerde inovatif kumaşlar kullanılırken, renkli fitilli kadifeler ve kat kat renklerden oluşan koton kumaşlar ve kalın örgüler öne çıkıyor. Denim koleksiyonunda ise dar ve motorsiklet detaylarını taşıyan, özel eskitilmişvintagejeanler yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri