Gülben Ergen, Forum Kayseri’ye geliyor

04 Mart 2015 Çarşamba

Forum Kayseri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde 7’den 70’e herkesin sevgilisi Gülben Ergen’i sevenleriyle bir araya getirecek

gulben-ergen-forum-kayseriye-geliyor

Açıldığı günden bu yana ilk’leri gerçekleştiren ve keyifli etkinliklerle Kayserililerin ve kenti ziyaret edenlerin buluşma noktası haline gelen Forum Kayseri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ünlü sanatçı Gülben Ergen’i ağırlamaya hazırlanıyor.

Forum Kayseri’nin desteklediği ve ev sahipliğini üstlendiği bu anlamlı proje, Gülben Ergen’in başkanlığını yaptığı ‘Çocuklar Gülsün Diye’ Derneği işbirliğiyle gerçekleşecek. Kadınlar Günü’nde Gülben Ergen’in sevenleriyle keyifli bir sohbet gerçekleştireceği bu buluşmada, ‘Çocuklar Gülsün Diye’ Derneği tarafından hazırlanan bardak, şapka, kupa gibi birçok ürün Gülben Ergen tarafından ziyaretçilere hediye edilecek.

Çocuklar Gülsün Diye Derneği, 2010 yılında Gülben Ergen öncülüğünde başlatılan Çocuklar Gülsün Diye kampanyasının devamı olarak kuruldu. Gülben Ergen’in başkanlığını, araştırmacı Elvan Oktar'ın ise başkan yardımcılığını üstlendiği dernek, Türkiye’de okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor. Dernek, destekçilerinin de yardımıyla bugüne kadar toplam 122 bin 692 adet oyuncak, kitap ve kırtasiye malzemesini, 84 farklı anaokulu/ana sınıfına kayıtlı toplam 2 bin 575 ihtiyaç sahibi öğrenciye ulaştırarak onları güldürmeyi başardı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri