Gülben Ergen Forum Kayseri’ye konuk oldu

13 Mart 2015 Cuma

Forum Kayseri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ünlü sanatçı Gülben Ergen’i ağırladı. Kadın hayranları kadar erkeklerin ve üniversite gençliğinin de yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, Gülben Ergen hem sohbet etti hem de sürpriz hediyeler dağıttı

gulben-ergen-forum-kayseriye-konuk-oldu

Kayserililerin ve şehri ziyaret edenlerin buluşma adresi Forum Kayseri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ünlü sanatçı Gülben Ergen’i ağırladı.

Sanatçı kişiliği kadar anne yönüyle ve sosyal sorumluluk duyarlılığıyla da ön plana çıkan Gülben Ergen, Forum Kayseri’de düzenlenen Kadınlar Günü kutlamasında hayranlarıyla keyifli bir gün geçirdi.

Başkanlığını yaptığı “Çocuklar Gülsün Diye” Derneği’nin işbirliğiyle gerçekleşen ve Forum Kayseri’nin desteklediği proje kapsamında Gülben Ergen, etrafında sevgi çemberi oluşturan hayranlarıyla buluşarak, kendine yöneltilen sorulara kimi zaman içtenlikle kimi zaman da herkesi gülümseten esprilerle cevap verdi.

Ünlü sanatçı, sevenlerinin fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmeyerek, kameralara bol bol gülümsedi. Sanatçı Forum Kayseri’de gerçekleşen etkinlik kapsamında ‘’Çocuklar Gülsün Diye’’ Derneği’nin bardak, şapka ve kupa gibi hediyelerini ziyaretçilere dağıttı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri