Gülben Ergen sevgisi ağlattı

30 Kasım 2015 Pazartesi

Ünlü sanatçı Gülben Ergen, Banu Noyan organizasyonuyla düzenlenen imza günlerinin 5'incisini Adapazarı'nın gözde alışveriş merkezi Ada AVM'de gerçekleştirdi

gulben-ergen-sevgisi-aglatti

2015'in son imza gününde Adapazarlıların karşısına çıkan Gülben Ergen bu kez temkinliydi. Geçtiğimiz hafta Bursa imza gününe hava muhalefeti nedeniyle 1 saat geç kalan Ergen, bu kez tedbiri elden bırakmadı ve 16.00'daki organizasyona 15.00'de geldi. AVM yönetiminin Adapazarı'nın meşhur ıslak köftesinden ikram ettiği sanatçı, rejimi unutup köfteyi yedi.


Binlerce hayranının sabahın erken saatlerinden itibaren AVM önünde uzun kuyruklar oluşturduğu sanatçı, yoğun kalabalıkla birlikte coştukça coştu. Saatlerce bekledikten sonra Ergen'i karşısında gören birçok hayranı ise gözyaşlarını tutamayarak hüngür hüngür ağladı. Yeni albümünün çıkış şarkısı “Kalbimi Koydum”u binlerce kişiyle birlikte seslendiren sanatçı, ardından imza dağıtıp selfie çektirdi. Adapazarı Ada AVM Müdürü Nuray Baysu Şakar sahneye gelerek sanatçıya seramik üzerine çocukları ile birlikte basılmış tablosunu ve çiçek hediye etti. Gülben Ergen de verilen çiçeği “Ben bunu özel birine hediye edeceğim” diyerek sahneden indi ve önlerde duran engelli bir hayranına verdi.


Yoğun ilgiden dolayı 1 saatlik organizasyonu 1.5 saate uzatan sanatçıya hayranları köy tarhanası ve çocukları için bir çok hediye verdi. Sanatçının üzerindeki “No Smoking” yazılı tişört dikkat çekti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri