Gülben Ergen Tepe Nautilus’a geliyor

24 Nisan 2014 Perşembe

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus, ünlü sanatçı Gülben Ergen’i ağırlayacak

gulben-ergen-tepe-nautilusa-geliyor

Yenilenen yüzü ve ulaşım imkânları ile 2014’e iddialı bir giriş yapan Tepe Nautilus’un geleneksel hale getirdiği ‘Ayın Söyleşisi’ etkinliğinin nisan ayı konuğu Gülben Ergen olacak. Tepe Nautilus etkinlik alanında 27 Nisan Pazar günü saat 14.00 – 15.00 saatleri arasında gerçekleşecek söyleşide, Gülben Ergen Tepe Nautilus ziyaretçilerine kurucusu olduğu ‘Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin amacını ve yaptığı çalışmaları anlatacak.

Gülben Ergen, Türkiye’nin dört bir yanında okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılmasına katkı sağlamak amacıyla kurulan ‘Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin gelecek projelerini de Tepe Nautilus ziyaretçileriyle paylaşacak.

Keyifli sohbeti ve güler yüzü ile Tepe Nautilus ziyaretçileriyle unutulmaz dakikalar geçirecek Gülben Ergen, ‘Çocuklar Gülsün Diye Derneği’ adına hediyeler dağıtacak. Tepe Nautilus ziyaretçileri Gülben Ergen’e merak ettikleri soruları da yöneltebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri