Güllüoğlu, kahvaltı sofralarına da girdi

23 Mart 2009 Pazartesi

Baklavasıyla tanıdığımız Güllüoğlu, ürün gamına kattığı tahinli fındık kreması ve reçel çeşitleriyle kahvaltı sofralarına da girdi

gulluoglu-kahvalti-sofralarina-da-girdi

Baklavacı Güllüoğlu, ürettiği tahinli fındık kreması ve reçel çeşitleriyle bundan sonra kahvaltı sofralarında da yer alacak. Güllüoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Güllü, Günümüzde kahvaltı kültürünün zayıflaması çocuklarımızın gelişimini de olumsuz etkiliyor. Çocukların çok sevdiği fındık kremasını, geleneksel lezzetimiz tahinle buluşturduk dedi.  Yeni ürünlerinin tanıtım toplantısında konuşan Güllü, tahinli fındık kremasının yanında Milon ve diyabetik ürünleri ile de müşterilere hizmet vereceklerini kaydetti.  

Güllü, "Lalin markasıyla reçel, helva ve lokum üretiyoruz, diyabet hastalarını da unutmadık. Lalin'in diyabetik helva-reçel-lokum serisinde doğal özelliğini bozmamak amacıyla elma, erik, kiraz ve üzüm gibi taneli ve tanesiz birçok meyvede ve sebzelerde doğal olarak bulunan ve bu ürünlerden ayrıştırılan tamamen doğal tatlandırıcılar kullanıldı" dedi.  

Toplantıda 2009 yılı hedefleri hakkında da bilgi veren Güllü, 2 yeni mağaza açacaklarını söyledi. 2008 yılında toplam 8 mağaza açtıklarını ve Türkiye genelinde 33 şubeye ulaştıklarını dile getiren Güllü, "Krizde işçi çıkarmadık, şu anda 960 kişiye istihdam sağlıyoruz ve 2009 yılında açacağımız 2 mağazaya 50 ila 100 arasında yeni işçi almayı planlıyoruz" diye konuştu.  

Kaynak: Referans


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri