“Gülmek lüks değil ihtiyaç”

16 Kasım 2015 Pazartesi

ANKAmall’u Facebook, Twitter ve İnstagram’dan takip eden şanslı takipçiler, “Ali Baba ve 7 Cüceler” özel gösterimini ANKAmall’da Cem Yılmaz ile birlikte izledi

gulmek-luks-degil-ihtiyac

Ünlü Komedyen Cem Yılmaz, Ali Baba ve 7 Cüceler filminin özel gösterimi için ANKAmall’a geldi. Gösterim öncesi yoğun ilgiyle karşılanan Yılmaz: “İyi bir film yaptık. Günümüzde gülmek lüks değil ihtiyaç. Bu filmle 2 saat de olsa güleceğinizi umuyorum.” diye konuştu.


Alışveriş merkezinde yer alan Cinemaximum sinemalarında düzenlenen, ANKAmall’u Facebook, Twitter ve Instagram’da takip eden şanslı takipçilerin de yer aldığı geceye Ankaralılar yoğun ilgi gösterdi. Ankara’nın tanınmış isimlerinin yanı sıra birçok gazeteci, film eleştirmeni ve sanatçı katıldı.


ANKAmall’un salonlarını tek tek gezdi
Filmin başlangıcından hemen önce konuşan Yılmaz, seyirciyi espri bombardımanına tuttu. Sinemanın tek kişilik gösteriye göre daha farklı olduğunu aktaran Yılmaz, “Sinemada bir yan salonda Bond oynuyor. Burada bizimki oynuyor. Ama vefa önemli bir şey. Git şimdi yan salona Bond yok. Ama biz burada, ANKAmall’dayız, bu da bizim bir farkımız olsun.” diye konuştu. Zaman zaman filmlerinin oynatıldığı salonlara giderek izleyici olduğunu aktaran Yılmaz, “Makyaj ve kostümün dışında nasıl göründüğümüzü görün diye tüm salonları tek tek geziyoruz.” ifadelerini kullandı.


Yoğun ilgiye esprili karşılık
Kendisine gösterilen yoğun ilgiye ve izleyicilerin cep telefonuyla fotoğraf çekmesine de değinen Yılmaz, “Gittiğimiz her yerde herkesin cep telefonu kullandığını görüyoruz. Bu da güzel bir gelişme.” şeklinde konuştu.


“İyi şeyler yapmaya çalışıyoruz”
Yoğun ilginin salonların doluluk oranlarından da anlaşıldığını belirten ünlü komedyen, “Salonları doldurdunuz. Bizi böyle bir günde yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Filmimiz bir komedi filmi. Çok eğlendirecek sizi. Biz elimizden geleni yaptık. Artık ülkemizde gülmek bir lüks değil, ihtiyaç. Bu filmle 2 saat de olsa güleceğinizi umuyorum.” diye konuşarak kendilerinin de bunu en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını dile getirdi.


Yılmaz, “Uzun zamana kalacak işler yapmaya çalışıyoruz. İyi bir komedi olmasını istiyoruz. Yaparken çok eğlendik. Amacımız bugün izlediğimizde bizi eğlendiren filme, önümüzdeki sene baktığımızda ‘güzelmiş galiba’ hissiyatını uyandırmak istiyoruz; üstünden 5 sene geçtiğinde ‘hakikaten güzel filmmiş’ 10 sene geçtiğinde de ‘yahu adamlar zamanında yapmışlar’ dedirtmek lazım. 20 sene sonrasını da siz tahmin edin artık.” ifadelerini kullandı.


Ankara seyircisi özeldir
Oyuncu IrinaIvkina’nında küçük bir konuşma yaptığı gecede ANKAmall’u sosyal medya üzerinden takip eden şanslı izleyiciler, karşılarında Cem Yılmaz ve ekibini gördüklerinde büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. Ivkina’nın İngilizce olarak “İyi seyirler diliyorum.” demesi üzerine Cem Yılmaz, “Ben Irina’ya Ankaralıların İngilizcesi iyidir, dedim.” şeklinde espri yaptı. Ailesinin Ankara’da yaşadığını ve filmi de ilk kez beraber izleyeceklerini belirten güzel oyuncu, bu nedenle de ANKAmall’da olmaktan dolayı ayrıca heyecanlı olduğunu vurguladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri