Günaydın, Dubai’de kapılarını açtı!

19 Aralık 2016 Pazartesi

Türkiye’nin et konusundaki iddialı restoranlarından Günaydın, Dubai’deki ilk restoranını butikleri ve uluslararası restoranlarıyla ünlü Souk Al Bahar’ın merkezinde açtı

gunaydin-dubaide-kapilarini-acti

Türkiye’de 40’ı aşkın restoranıyla etin en güvenilir adresi olan Günaydın, yurtdışı yatırımlarına Dubai ile devam ediyor. Türkiye’de et severlerin ilk tercihlerinden olan Günaydın, Dubai’deki ilk restoranını Souk Al Bahar’da açtı.

 

Yüksek kaliteli et seçenekleriyle konuklarını ağırlayan Günaydın Dubai, özel kebapları, dinlendirilmiş biftekleri ve kebap seçeneklerinin yanı sıra Türkiye’ye özgü zengin ve otantik lezzetlerden oluşan geniş bir menü sunuyor. Menüde ayrıca geleneksel köfte, döner ve en iyi kalite etle hazırlanan ev yapımı burgerler de yer alıyor. Menü, lahmacun, Adana ve fıstıklı kebap gibi geleneksel lezzetlerinin yanında künefe, katmer ve baklava gibi tatlı seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

 

Otantik hissi yaratmak için Türk kahvesi öğütücülerinden mermer zemine ve Türk mezelerinin sergilendiği açık mutfak konseptine kadar her detayın düşünüldüğü restoran, içeride 124, dışarıda 88 kişilik oturma kapasitesiyle toplam 800 metrekarelik bir alanda hizmet veriyor. Konuklar, açık mutfak sayesinde etlerinin pişirilme aşamalarının yanı sıra sıcak ve soğuk mezelerin nasıl hazırlandığını görme imkânı da buluyorlar.

 

Burj Khalifa ve ‘Dubai Fountain’ manzarasına hakim konumu ile Günaydın Dubai, öğlen 12.00 itibarıyla öğle yemeği servisine başlıyor ve gece 12’ye kadar hizmet veriyor.

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri