Faruk Güllüoğlu franchise ile büyüyecek

26 Eylül 2012 Çarşamba

Faruk Güllüoğlu, franchise sistem ile 200 mağazaya ulaşmayı hedefliyor

faruk-gulluoglu-franchise-ile-buyuyecek

Franchising modelini hayata geçirmeyi hedeflediklerini söyleyen Faruk Güllü, "Her şeyi ile Türk olan bu yerel markanın franchise’ını vererek, Türk kültürüne has ürünleri modern sistemlerimizle hem kendi tüketicimize hem de dünya tüketicisine ulaştırmayı amaçlıyoruz. Böylece ‘Faruk Güllüoğlu Geleneksel’ ve ‘Faruk Güllüoğlu İstanbul’ markalarımızla lokal bir kültürün enternasyonal arenalardaki temsilcisi olmanın gururunu yaşamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Faruk Güllüoğlu franchise sistemiyle gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok coğrafi bölgede büyüyerek çeşitliliği artırmayı öngörüyor. Franchise sistemini geliştirmek üzere bir sene boyunca profesyonel bir kadro ile çalıştıklarını ifade eden Güllü, yeni sisteme geçiş öncesinde üretim hacimlerini ve tesislerini gözden geçirerek iyileştirme yaptıklarını, yeni sevkiyat planları ve programları oluşturduklarını söyledi.

Faruk Güllü 2012 yılını 55 milyon TL ciro ile kapatmayı planlarken franchise açılımıyla yeni pazarlar ve mevcut bulunulan alanlardaki pazar payını artırıp 2015 yılında 330 milyon TL ciro hedeflediklerini belirtti. Güllü, 2012 yılını 35 mağaza ile tamamlamayı amaçlarken, 2015 hedefinin ise 200 mağaza olduğunu söyledi.

Kaynak: HürriyetGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri