GittiGidiyor’un Genel Müdürü sektörün deneyimli ismi oldu

05 Ağustos 2015 Çarşamba

GittiGidiyor Genel Müdürlüğü görevine sektörün deneyimli ismi Öget Kantarcı getirildi

gittigidiyorun-genel-muduru-sektorun-deneyimli-ismi-oldu

2014 yılından bu yana GittiGidiyor’daTicari Direktör olarak  görevini sürdüren Öget Kantarcı, 1 Ağustos günü itibariyle Genel Müdürlük pozisyonuna getirildi. Kantarcı, geçmişte uzun yıllar e-ticaret sektöründe yöneticilik pozisyonlarında bulundu.

Lise eğitimini Koç Lisesi'nde tamamlayan Kantarcı, 1999 yılında Koç Üniversitesi’nden mezun oldu. Peugeot Kurumsal Satış departmanında çalışma hayatına başlayan Kantarcı, ardından Turkcell Kurumsal Satış Müdürü oldu ve aynı bölümde Satış Direktörü unvanını alarak kariyerine devam etti. Estore ile başladığı e-ticaret kariyerine 2009 yılında Alman Perakende ve e-ticaret devi Otto Group’un Genel Müdür Yardımcısı olarak devam etti.

Yeni görevinden duyduğu heyecanı belirten Kantarcı; “GittiGidiyor, 15 yıldır iş modeliyle Türkiye’de hem sektörühem de ekonomiyi destekleyen bir ekosistem konumundadır. Başarısı hem ülkemizde hem de dünyada tescillenmiş, ülke geneli e-ticaret kategorisinde Türkiye’nin en çok tercih ettiği bu şirketin en üst düzey yöneticiliğine atanıyor olmak benim için bir gurur kaynağıdır.” diye konuştu.

2014 Ocak ayından bu yana GittiGidiyor Genel Müdürlüğü’nü yürüten Gülfem Toygar ise eBay’in en büyük organizasyonlarından biri olan eBay Almanya operasyonlarının başına getirildi.

33 milyon aylık ziyaret ortalamasına ve 12 milyonu aşkın üyeye sahip GittiGidiyor, bu yıl Türkiye’nin “En İyi İşverenleri”, eBay ise her yıl olduğu gibi bu yıl da  “Avrupa’nın Çok Uluslu En İyi İşverenleri” listesine de girerek başarı grafiğini yükseltmeye devam ediyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri