Kurban Bayramı bağışlarınız Lösemili çocuklarımızı yaşatsın

16 Ekim 2012 Salı

LÖSEV, Kurban Bayramı’nda yapılacak bağışlarla 12 ay boyunca taze et ve et ürünlerini dağıtım çalışmalarını, ücretsiz tedavi hizmetlerini, sağlık eğitim burslarını, giysi gıda yardımlarını, ilaç kömür ve yol parası desteklerini aralıksız sürdürmeye devam edecek. Tüm bunları halkın desteği ile sağladıklarını açıklayan LÖSEV, daha büyük bir hastane ve okul yapmayı hedefliyor

kurban-bayrami-bagislariniz-losemili-cocuklarimizi-yasatsin

Tüm bankalardan havale ücreti ödemeden LÖSEV hesaplarına, PTT şubelerinden, elden nakit olarak, internet üzerinden ve telefonla kredi kartıyla, ayrıca paypal sistemiyle bağış yapılabilecek. Tüm bağış olanakları ile ilgili Vakfın internet sitesi olan www.losev.org.tr’den ayrıntılı bilgi alınabilir.

LÖSEV bağışları nasıl iletiyor? Nasıl hayat veriyor?
LÖSEV, Lösemili ve kanserli ailelerinin evlerine kadar ulaştırıyor. Türkiye'nin dört bir yanında yaşayan ailelerine LÖSEV gıda kuponları yolluyor. Kuponunu alan LÖSEV'e kayıtlı kanserli, lösemili aileler nüfus cüzdanlarını göstererek Banvit tarafından soğuk zincirde illerine kadar getirilen vakıf tarafından özel olarak hazırlatılmış et ile et ürünleri paketlerini kendi elleriyle teslim alıyorlar.

Paketlerini almaya gidemeyecek durumdaki ailelerinin evlerine kadar teslim edilmesi sağlanıyor. Bu şekilde lösemili ailelere sadece bayramda değil, ihtiyaçları oranında, 12 ay boyunca et ve et ürünleri dağıtılmış, iyi beslenmeleri sağlanmış oluyor.

LÖSEV tüm kanser hastaları için kalıcı çözümler üretiyor
LÖSEV, diğer kanserli çocuklara da maddi yardımın yanı sıra kan, ilaç, giysi yardımında bulunuyor. Bütün erişkin (16 yaşın üstü) kanser hastalarına ise ilaç ve sosyal desteklerini sürdürüyor. Tedavi oranını yüzde 90’lardan yüzde 100’lere çıkarmayı hedefleyen LÖSEV, bu amaçla Gölbaşı-İncek’te hizmete başlayan ve dünyada bir ilk olan Lösemili Çocuklar Köyü’nde onlarca laboratuar açtı ve deneyimli bilim insanlarını kadrosuna aldı.

Vakfın ayrıca lösemili çocukların annelerine meslek edindirdikleri üretim atölyeleri ve lösemili çocuklara kolej statüsünde eğitim verdikleri LÖSEV Ana ve İlköğretim Okulu da bulunuyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri