Kurumsal iletişim problemlerine Namescroll çözümü

29 Nisan 2015 Çarşamba

Şirketlerin en çok karşılaştığı problemlerden birisi olan kurumsal iletişim sorunu Namescroll ile çözülüyor

kurumsal-iletisim-problemlerine-namescroll-cozumu


Çalışanların iletişim bilgilerine ulaşamama, müşteri ve tedarikçileri içine alan bir merkezi rehberin olmayışı gibi sorunlar Komote Teknoloji tarafından geliştirilen Namescroll ile tarihe karışıyor.

Bu sorunlara çözüm üretmek için yola çıkan Komote teknoloji ekibi, tek merkezden yönetilebilen,  kurum içi iletişimi daha verimli hale getiren Namescroll isimli yazılımı geliştirdi. Cavme Group kuruluşu olan Komote Teknoloji tarafından geliştirilen “Kurumsal Rehber Yönetimi” yazılımı Namescroll, kurumun tüm rehberini tek merkezde toplanmasına ve yönetilmesine yardımcı oluyor.

Sistem aynı zamanda çalışanlar arasında anlık mesajlaşma ve raporlama modülü de bulunduruyor. Uygulama ayrıca, çalışanlara tüm raporlarını mobilden yazma ve yöneticilerine ulaştırma imkânı sunuyor. Yazılım, yöneticilere “push notification” ile şirket duyurularını tek tıkla tüm rehberlerine ulaştırma imkânı da sağlıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri