Levent’e dünya yıldızı geliyor

11 Eylül 2013 Çarşamba

Amerika’nın dünyaca ünlü hamburger zinciri Fatburger, Levent’te restoran açıyor

levente-dunya-yildizi-geliyor

Fatburger, İstanbul’daki yeni restoranını Ekim ayında hizmete açıyor. Geçtiğimiz aylarda Beyoğlu’nda açtığı ilk mağazasıyla yoğun ilgi gören restoran, şimdi de Levent’te hamburger severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Franchise ortağı Universal Food Company (UFC) tarafından Türkiye’ye getirilen Fatburger, markasıyla özdeşleşen “daha da lezzetli” konseptini Türkiye’deki hamburger tutkunlarıyla buluşturmayı amaçlıyor.

UFC Türkiye Genel Müdürü Rami Zok, Fatburger’in yeni restoranının açılışına dair yaptığı açıklamada, “Taksim’den sonra İstanbul’un bir başka merkezi noktasında daha şehir sakinleriyle buluşuyoruz” dedi. Zok, “Temmuz’da hizmete giren ilk restoranımız, İstanbullular tarafından beklentilerimizin ötesinde ilgi gördü. İstanbul halkı, Fatburger lezzetini onayladı. Biz de bu ilgiye, Fatburger ürünlerini şehrin her noktasına ulaştırarak karşılık vermeye çalışıyoruz. İstanbul’daki yeni restoran açılışlarımız önümüzdeki aylarda da sürecek” diye konuştu.

Bol seçenekli bir menü var
Fatburger, yaklaşık 60 yıldır misafirlerine hizmet veriyor. Fatburger hamburger köftesi, relish sos ve hardal gibi malzemelerden oluşuyor. Fatburger ürünleri arasında Chicken Sandviç, BBQ Fatburger ve Mantarlı Swiss Fatburger gibi seçenekler bulunuyor. Fatburger ürünleri, misafirlerin isteğine göre “single”, “double” ve “triple” gibi seçeneklerde sunuluyor.

Fatburger’in sunduğu en büyük avantaj ise, kişiye özel burger imkânı. Fatburger keyfini yaşamak isteyenler, kendi burgerlerini diledikleri malzemelerle oluşturabiliyor.

Bardaklar sürekli dolu
Fatburger yemek süresince ücretsiz içecek yenileme olanağı sunuyor. Fatburger ziyaretçileri, satın aldıkları içeceği yemekleri süresince ücretsiz olarak tekrar tekrar yenileyebiliyor.

Fatburger 28 ülkede
Yaklaşık 28 ülkede faaliyet gösteren Fatburger, kısa süre önce Lahor ve Dubai’de restoran açarken, gelecek aylarda da Abu Dabi’de şube açacak. Fatburger, dünya çapındaki restoran ağını Orta Doğu, Avrupa, Asya ve Afrika gibi bölgelerde 300 yeni restoranla genişletmeyi amaçlıyor. UFC Türkiye, önümüzdeki 1 yıllık dönemde Türkiye’deki restoran sayısını 10’a çıkarmayı planlıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri