Didem Moralıoğlu

Didem Moralıoğlu

Marka Strateji Danışmanı
2010 yılından itibaren ulusal ve uluslararası birçok firmaya marka konsepti ve pazarlama konularında danışman olarak hizmet veren Didem Moralığlu, marka ve pazarlama üzerine yazdığı kitabı “Ben Marka Olsam” 2014 yılında Epsilon yayınevi etiketiyle basıldı

“Markanızın falına baktırdınız mı?”

24 Haziran 2016 Cuma

Ayrı bir uzmanlık ve özenli çalışma gerektiren markalaşma alanında, kendini kanıtlamış profesyonel marka ve stratejik pazarlama danışmanı Didem Moralıoğlu'ndan geliyor. Fal deyip geçmeyin. Bu fal "Marka Falı!"

Aldığı eğitim ve uzun yıllardır sürdürdüğü profesyonel çalışmalarla, pazarlama ve markalaşma alanlarında uzmanlaşan, deneyimlerini çeşitli projelerde başarıya dönüştüren Didem Moralıoğlu, "Marka Falı" adını verdiği özgün metodu ile markalaşmak ya da markasını geliştirmek isteyen kurumlara ve bireylere yeni bir gelecek sunuyor. Moralıoğlu, marka haline gelmek ya da marka sahibi olmak isteyen girişimcilere, temelden hedefe uzanan bütüncül hizmet yaklaşımını, kendi özgün metoduyla harmanlayarak kazandırıyor.


Markanıza ya da gelecekteki markanıza dair hayalleriniz mi var? Peki, onları cesaretle beslediniz mi? Yoksa sadece hayal kurmakla mı yetinmek niyetindesiniz? Gerçekleşeceklerine inanıyor musunuz? Şimdi bu soruların cevaplarını çok daha kolay bulabilir, potansiyelinizi, imkânlarınızı, sizi bekleyen riskleri ve aşma yollarını bugünden görebilirsiniz. Bu yolda en güçlü adımları, Moralıoğlu’nun profesyonel desteği ile atabilirsiniz.


İster kurumsal ister bireysel bir markayı geliştirmek istiyor olun. İsterseniz sıfırdan bir marka inşa etmenin peşine düşün. “Marka Falı”, pazarlama faaliyetinin en önemli boyutlarından biri olan markalaşma konusunda, size derinliğine ışık tutmayı vadediyor. Didem Moralıoğlu, öncelikle sizi profesyonel açıdan bütünüyle tanımak üzere bir hazırlık süreci gerçekleştiriyor. Kendi yargılarına mesafe koyarak, sizin ve işinizin kendine özgü olduğunu, kendi kimliğini taşıması gerektiğini bilerek gerçek bir empati kuruyor. Bilginizi, inançlarınızı, beklentilerinizi, yeteneklerinizi, duygularınızı ve vizyonunuzu analiz ediyor. Marka kimliğinizin hangi motifleri taşıması gerektiğini, nerede, nasıl konumlanabileceğini, nasıl bir markalaşmanın hayallerinizi tatmin edeceğini, markanızın rekabette nasıl bir hazırlık ve donanımla yola çıkması gerektiğini tespit ediyor. Ardından, dopdolu bir bilgi birikimi ve mesleki deneyimin üzerine, marka geleceğinizin yol haritasını belirleyecek bulguları, bilimsel yöntemlerle değerlendirmenize sunuyor. Üstelik gerçeği, ama sadece gerçeği söyleyen bu fal, değiştirilemez bir kadere değil, aydınlatıcı, harika bir rehbere işaret ediyor. Adımlarınızı yavaşlatabilecek, markanıza ket vurabilecek engelleri belirlemenizi, gerekli çözümleri erkenden üretmenizi sağlıyor. Bekleyen fırsatlara ilişkinse, farkındalığınızı maksimum düzeye çıkarıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri