Sabancı Holding dünyaya mesaj var

28 Temmuz 2016 Perşembe

Sabancı Holding, Türkiye’ye ve demokrasisine güvenini uluslararası kamuoyuna ilanlarıyla anlatıyor

sabanci-holding-dunyaya-mesaj-var

Türkiye’nin Sabancı’sı imzasıyla hazırlanan çalışmada “Türkiye’nin geleceğine olan inancımız, halkımızın demokrasiye olan bağlılığı sayesinde bir kez daha teyit edildi” (Ourtrust in thefuture of Turkeyhas beenreaffirmedbyourpeople’s commitmenttodemocracy.) mesajı veriliyor.  Bu mesaj Financial Times (tüm ülke baskıları), New York Times, International New York Times ve Almanya’da Frankfurter AllgemeineZeitung gazetelerinde 29 Temmuz Cuma günü yer alacak.


Sabancı Holding CEO’su Zafer Kurtul konuyla ilgili olarak: “Biz ülkemize inanıyoruz. Bu çalışmamızda da uluslararası kamuoyuyla ülkemizin sahip olduğumuz güçlü demokrasiyi ve bu gücün arkasındaki halk iradesinin önemini bir kez daha paylaşmak istedik. Biz inanıyoruz ki, ülkemiz için yapacağımız en iyi şey, Türkiye’nin Sabancı’sı olarak yıllardır üstlendiğimiz sorumluluklarımızı her zaman olduğu gibi yerine getirmek ve ülkemize katkıda bulunmaktır.” dedi.

 

İlan şu şekilde: Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri