Sektör başkanları Mustafa Koç'un vefatı hakkında taziye mesajı yayınladı

21 Ocak 2016 Perşembe

Bugün (21 Ocak) spor yapmaya çıktığı sırada geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç hakkında sektör başkanları taziye mesajları yayınladı

sektor-baskanlari-mustafa-kocun-vefati-hakkinda-taziye-mesaji-yayinladi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Hikmet Tanrıverdi:

“Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un çok erken yaşta vefatından derin üzüntü duydum.  Özel sektörümüzün en köklü kuruluşlarından Koç Holding’in yöneticisi olarak kendisinin Türk sanayisinin gelişimi için yaptığı katkıları her zaman özlemle ve minnetle anacağız. Merhuma Allah’tan rahmet, başta Koç ailesi olmak üzere iş dünyamıza sabır ve başsağlığı diliyorum.”

 

 


Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) Başkanı Sami Kariyo:
“Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un beklenmedik vefat haberiyle şoke oldum.  Başta Türk sanayisi olmak üzere ülkemiz Mustafa Koç ile birlikte çok önemli bir değerini kaybetti. Erken yaşta aramızdan ayrılan merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, iş dünyamıza ve milletimize sabır ve başsağlığı diliyorum.”

 

 

 

Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD) Başkanı Şeref Fayat:
“Mustafa Koç, gerek iş adamı kimliği, gerekse özel hayatıyla örnek bir insandı.  Zamansız gelen vefat haberinden derin üzüntü duydum. Türkiye’nin en köklü holdinglerinden birinin yöneticisi olarak ülkemiz sanayisine yaptığı katkıları hiçbir zaman unutmayacağız. Kendisine Allah’tan rahmet, Koç ailesine ve iş dünyamıza sabır ve başsağlığı diliyorum.”

 

 

 

 

Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD) Başkanı Hüseyin Çetin:
“Türkiye Mustafa Koç’un vefatıyla çok önemli bir girişimcisini yitirdi.  Erken yaşta kaybettiğimiz Koç’un yeri hiçbir zaman doldurulamayacak.  Kendisine Allah’tan rahmet, kederli Koç ailesine, iş dünyamıza ve milletimize sabır ve başsağlığı diliyorum.”

 

 


İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar:
“Koç Ailesi'nin değerli mensubu Sayın Mustafa V. Koç, Türk sanayisinin öncü kuruluşlarından Koç Holding'in yöneticisi olarak Türkiye ve dünyada büyük başarılara imza attı. Vehbi Koç ve Rahmi M. Koç'tan sonra Koç Holding'de sürdürdüğü görevi boyunca attığı cesur adımlarla sadece Koç Holding'e değil, Türk sanayiine ve Türkiye ekonomisine çok önemli katkılar sağlamış, unutulmayacak bir iz bırakmıştır. Çok verimli ve genç bir yaşta kaybettiğimiz Mustafa V. Koç'a Allah'tan rahmet; Koç Ailesi'ne, Koç Holding camiasına, iş dünyamıza ve milletimize başsağlığı diliyorum.”Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri