Sektörün acı kaybı

27 Eylül 2016 Salı

Sektörün duayen isimlerinden Mahmut Metin Gültekin, yaşadığı hastalığa verdiği mücadeleyi kaybetti

sektorun-aci-kaybi

Uzun yıllar AVM sektöründe hizmet veren Mahmut Metin Gültekin, 69 yaşında hayata gözlerini yumdu. Son olarak Tepe Nautilus AVM Müdürlüğü görevinden sonra Tepe Emlak Yatırım bünyesinde Genel Müdür Danışmanı olarak görevini sürdürüyordu.


Mahmut Metin Gültekin, Işık Mimarlık-Mühendislik Yüksek Okulu’nda Mimarlık eğitimi aldıktan sonra Galleria AVM, Capitol AVM, Mesa Bahçeşehir, Bayraktar Holding, Akmerkez ve Tepe Nautilus AVM’de yöneticilik yaptı.


1947 Tokat-Zile doğumlu Gültekin, evli, 2 çocuk ve 3 torun sahibiydi. Gültekin, 2016 Şubat ayında yakalandığı deri kanseri ile mücadele ediyordu. Mahmut Metin Gültekin’in cenazesi, yarın (28 Eylül) Şakirin Camii’nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecek.

 

Bu haber AVM Dergi internet sitesinde yayınlanan haberden alıntıdır.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri