Whirlpool Türkiye’de önemli atama gerçekleşti

22 Mart 2016 Salı

Whirlpool Corporation, Türkiye Ülke Direktörü olarak Gabriele Esposito’yu görevlendirdi

whirlpool-turkiyede-onemli-atama-gerceklesti

Whirlpool Corporation çatısı altında 2007’den bu yana görev yapan Gabriele Esposito, 1 Mart itibariyle Whirlpool Corporation’ın Türkiye Ülke Direktörlüğü’ne atandı. Kariyeri boyunca Whirlpool Corporation’ın Avrupa organizasyonlarında satış ve pazarlama alanında çeşitli görevlerde bulunan Esposito, son olarak Go To Market ve Avrupa Zincir Mağazalar Kıdemli Direktörü olarak çalışıyordu.


Bocconi Üniversitesi (Milano) Ekonomi bölümü mezunu olan Esposito, Whirlpool'dan önce Bolton Group, L’Oreal ve Bormioli Rocco Group gibi uluslararası şirketlerin pazarlama ve satış departmanlarında uzun yıllar çalıştı.


Whirlpool Corporation Türkiye'ye Ülke Direktörü olarak atanmaktan gurur duyduğunu belirten Esposito, şunları söyledi: “Böyle deneyimli bir ekibe liderlik edeceğim için çok mutluyum. Whirlpool Corporation gibi güçlü ve yenilikçi bir şirketin en önemli pazarlarından biri olan Türkiye’nin Ülke Direktörlüğü’nü yürüteceğim. Whirlpool Corporation’ın sunduğu ürün ve hizmetleri geliştirmeye devam ederek müşterilerimize, paydaşlarımıza ve ortaklarımıza kattığımız değeri arttıracak, gerçekleştireceğimiz yeniliklerle paydaşlarımıza Türkiye ve beyaz eşya sektörünün gelişimine destek olmaya devam edeceğiz. Dünyanın en etkileyici şehirlerinden biri olan İstanbul’da yaşayacağımız için de ayrıca çok heyecanlıyım.” Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri