Yenilikçi markalar bir araya gelecek

27 Mart 2015 Cuma

Koç Holding, Yaşar Holding, Eczacıbaşı, Coca-Cola, Türk Telekom, Dünyagöz, Samsung, Vestel, DeFacto, Daimler, Paşabahçe gibi birçok ünlü markanın üst düzey yöneticilerinin katılacağı, iş dünyasının yakından takip ettiği “4. Yenilikçi Markalar Zirvesi”nin ana sponsoru olan Atlas Halı’nın Genel Müdürü Dr. Meriç Bebitoğlu da zirvede konuşmacı olarak yer alacak

yenilikci-markalar-bir-araya-gelecek

Atlas Halı’nın ana sponsorluğunda, EduPlus tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan “Yenilikçi Markalar Zirvesi 2015”,9 Nisan’da, Sheraton İstanbul Maslak’ta gerçekleşecek. Geleneksel bir sektör olarak görülen halıcılık dünyasına yenilikçilik ve inovasyon anlayışını taşıyan; nano halı buluşuyla dünyada bir ilke imza atan Atlas Halı’nın da yer alacağı “Yenilikçi Markalar Zirvesi”, ulusal ve uluslararası birçok global markayı bir araya getirecek.
Koç Holding’ten Yaşar Holding’e, Eczacıbaşı’ndan Coca Cola’ya, Türk Telekom’dan Dünyagöz’e, Paşabahçe, Samsung, Vestel, Daimler gibi önemli birçok markanın üst düzey yöneticilerinin katılacağı zirve; İngiltere, Hollanda ve Almanya gibi birçok ülkeden de pazarlama otoritelerini, global yöneticileri ve işletme sahiplerini ağırlayacak.

Atlas Halı’nın başarı öyküsü anlatılacak
“Yenilikçi Markalar Zirvesi 2015”nin ana sponsorluğunu üstlenen ve zirvenin “İnovatif Şirketler ve Fark Yaratan Uygulamaları” başlıklı oturumunda konuşmacı olarak yer alacak olan Atlas Halı’nın Genel Müdürü Dr. Meriç Bebitoğlu, zirveyi ve neden ana sponsorluğunu üstlendiklerini değerlendirdi.
Dr. Meriç Bebitoğlu, “Topraklarımızdaki geçmişi 2 bin 300 yıl öncesine dayanan ve dolayısıyla bugüne dek geleneksel alanlardan biri olarak görülen halıcılık sektöründe, inovatif ürünlerimiz ve yenilikçi yaklaşımlarımızla fark yaratma vizyonumuzu sürdürüyoruz. Yenilikçi Markalar Zirvesi de, marka kimliğimize, hedeflerimize uygun bir zirve... Ana sponsorluğunu üstlenerek bu önemli zirveye destek vermeyi amaçladık. Ayrıca, 47 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin en köklü halı markalarından biri olan Atlas Halı’nın geçmişten gelen değerlerini koruyarak nasıl yenilikçi bir yapıya kavuşturduğumuzu; inovatif ürünlere ağırlık vererek sektörümüzde nasıl farklılaştığımızı ve nano halı ile nasıl bir dünya buluşu yarattığımızı zirve katılımcıları ile paylaşacağız.” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri