Dünya Perakende Kongresi

20 Eylül 2012 Perşembe

Her gün 30 bin tık alan www.perakende.org sitemiz, dünya perakendesinin nabzını Londra’da tutarken, yine bir ilke imza attı

Londra’daki dev kongre, yoğun bir ilgiyle devam ediyor.
Öyle ki, aynı anda yapılan 4-5 konferans için, firmalar tercihte zorlanırken, en iyi çözümün; aynı firmadan birkaç isim ile katılım ve sonrasında paylaşım olarak dile getiriliyor.
Çünkü perakendenin geleceği için, çok önemli ipuçlarının ve öngörülerin paylaşıldığı bir kongre bu.

‘Yeni bir fikirlerden haberdar olmak lazım’ diyen ve stratejileri öğrenmek isteyen dostlar kongrede bulunuyor nitekim. Ancak; www.perakende.org sitemiz sayesinde, Türkiye’deki perakende uzmanları da, haber ve yorumlara, fotoğraf ve analiz tabloları ile anında ulaşabiliyor.
Büyük bir başarı…

Medya çözüm ortağı olduğumuz bu kongrenin, ayrıntılı haber ve fotoğraflarını, aynı gün sitemizden canlı olarak takip edebilmek, ne hoş. Öyle değil mi?

Londra’da organize edilen ve dünya perakendesinin nabzını tutan Dünya Perakende Kongresi, yine büyük ilgi uyandırdı. Nitekim ülkemizden de yaklaşık 30 kadar perakende uzmanı, kongrede katılımcı olarak yer alıyor.

Bu dev kongrenin Türkiye Medya partneri ise yine www.perakende.org.
Perakendenin deneyimli ismi ve uzun yıllar PEBEV bünyesinde başarılara imza atmış bir isim olarak Ahmet Oğuz Toraman, en ilgi çekici konferansları, anında dilimize çevirerek, fotoğraflarıyla birlikte Türkiye perakendesinin ana sayfasına ulaştırıyor.

Özlem Elgün Harputluoğlu ve Yaren Öz’ün titiz çalışmalarıyla, her saat başı güncellenen Dünya Perakende Kongresi haberleri, iki gündür, büyük bir ilgiye neden oldu.

Perakendeye gönül vermiş, değişim ve gelişimi es geçmeyen dostlar, sitemizdeki ayrıntılı paylaşımları takip etmeye, üzerlerinde analiz yaparak strateji oluturmaya devam edecek.
Ne büyük keyif…Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri