Gürmar Yatırımları, Hız Kesmeden Devam Ediyor

04 Kasım 2007 Pazar

İzmirin güçlü perakendecilerinden, Ege Perder üyesi Gürmar 2007 yılında yatırımlarını büyütüyor. Gürmar 7nci mağazasını İzmirin Bayraklı semtinde hizmete sundu.

600 metrekare satış alanı bulunan mağazanın açılışını Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak yaptı. Karşıyaka Belediye Başkanı Durak yaptığı konuşmada, ülke ekonomisinde yaşanan sıkıntılara ve daralmaya rağmen yatırım yapmaya devem eden işadamlarının alkışlanması gerektiğini ifade etti. Gürmar Genel müdürü Veli Gürler ise, 2007 yılında 3 yeni mağazayı daha hizmete sunmayı hedeflediklerini, hedeflerinin birinci aşamasını Bayraklı mağazasını açarak gerçekleştirdiklerini belirtti. Haziran ayı içinde Çamdibi, Ağustos ayında da Altındağ mağazalarını hizmete sunarak 2007 yılı başında belirledikleri hedefleri gerçekleştireceklerini kaydeden Gürler, Gürmarın artarak büyüyen yatırımları İzmire ve İzmirlilere olan sevginin ve güvenin bir tezahürüdür dedi. Gürmar İzmirdeki 7 mağazasında toplam 3 bin 250 metrekare alışveriş alanı ve 240 çalışanı ile faaliyet gösteriyor.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri