Hacı Sayid’e Malezya’dan önemli teklif var

27 Ekim 2015 Salı

Geleneksel lezzetleriyle Türkiye’nin baklava ustası Hacı Sayid’e Malezya’dan franchising teklifi geldi

haci-sayide-malezyadan-onemli-teklif-var

Malezya Ekonomi Bakanı Sayın Dato’ Hamzah Zainudin ülkenin önde gelen 25 iş adamı ile İstanbul’a gelerek Hacı Sayid fabrikasını gezdi ve markayı ülkelerine götürmek için teklifte bulundu. İlgili bakanlığın ve Malezya’lı yatırımcıların Türkiye’deki zincir gıda mağazaları hakkında uzun süren araştırmaları sonuç verdi. Hacı Sayid’in Türkiye’de franchising vermeden büyümesini sürdüren önemli bir marka olduğunu öğrenen yatırımcılar vakit kaybetmeden İstanbul’a geldi.  Malezya Ekonomi Bakanı Sayın Dato’ Hamzah Zainudin’in önderliğinde gelen 25 kişilik yatırımcı iş adamı kafilesi 2 gün boyunca Hacı Sayid fabrikasını gezerek marka ve ürünler hakkında detaylı bilgiler aldı.

 

Öncelik Güney Asya, Filipinler, Endonezya, Brunei, Myanmar;
İstanbul’da 45 mağazası bulunan ve önümüzdeki 5 yıl içinde bu rakamı 80’e çıkarmayı hedefleyen Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Burhan Dinçerler, Malezya’dan gelen teklif için mutlu olduklarını belirterek: “Markamızın kuruluş aşamasından itibaren her bir adımında büyük bir titizlikle çalıştık. Kullandığımız teknolojiden, çalışanlarımıza, ürün gamımızdan lojistik ağımıza kadar her bir detaya çok büyük önem verdik. Franchising vermeden büyüyen sayılı markalardan biriyiz ve bunun da haklı gururunu yaşıyoruz. Malezya Ekonomi Bakanlığı’nın araştırmaları sonucunda bizim markamıza ulaşmış olmaları gurur verici. Görüşmelerimiz şu anda flört aşamasında en yakın sürede iade-i ziyaret yapacağız.” dedi.

Yatırımcıların ilk hedeflerinin Güney Asya, Filipinler, Endonezya, Brunei ve Myanmar ‘da Hacı Sayid mağazaları kurmak olduğunu ekleyen Dinçerler: “Marka bilinirliğimizi artırmak için yaptığımız çalışmaları meyvesini topluyoruz. Hep emin ve sağlam adımlarla yürüdük, bundan sonra da bu şekilde devam ederek kararımızı vereceğiz.” diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri