‘Hadi İnşallah’ galası Agora’da gerçekleşti

02 Aralık 2014 Salı

Murat Boz ve Büşra Pekin’in başrollerini paylaştığı “Hadi İnşallah” filminin galası geçtiğimiz günlerde Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşti. Ziyaretçiler izdiham yaşanan galada sevilen oyunculara yoğun ilgi gösterdi

hadi-insallah-galasi-agorada-gerceklesti

Yazdığı blog ile internet fenomeni olan Pucca’nın dizüstü edebiyatı kapsamında yayınladığı kitaplarından esinlenilerek beyaz perdeye aktarılan,  “Hadi İnşallah” filminin galası İzmir Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşti. Ali Taner Baltacı yönetmenliğinde hayata geçen komedi filmi, sinemaseverler tarafından uzun zamandır merakla beklenirken, ilk kez beyaz perde karşısına geçecek olan Murat Boz’a filmde BKM’nin tecrübeli oyuncularından Büşra Pekin eşlik etti.

İzleyenleri kahkaha ya boğacak olan filmin vizyona girmeden önceki ilk gösterimi Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşti. Son dönemlerin sevilen dizisi Kardeş Payı’nda da oynayan ve merakla beklenen “Hadi İnşallah” filminin senaristliğini üstlenen Murat & Emrah Kaman kardeşler,  Müjde Uzman, Cezmi Baskın, Hülya Gülşen, İdil Dizdar, Aydın Taş’ın da yer aldığı filmin gala gecesinde ünlüler sanatseverlerle buluştu.

Murat Boz’un ilk tecrübesi
Çekimleri İzmir’de gerçekleşen “Hadi İnşallah” filminin başrol oyuncuları Murat Boz, Büşra Pekin, Müjde Uzmen, Cezmi Baskın, Hülya Gülşen, İdil Dizdar, Aydın Taş’ın da yer aldığı 12 kişilik film ekibi Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen kokteyle katıldıktan sonra saat 20.00’da filmin ilk gösterimini Agora Alışveriş Merkezi yönetimi ve İzmirliler ile izledi.

Son yıllarda genç kızların sevgilisi haline gelen ve Türkiye’nin en iyi erkek vokallerinden biri olan Murat Boz ilk beyaz perde tecrübesini Agora Alışveriş Merkezi’nde izledi.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan; çekimleri İzmir’de gerçekleşen “Hadi İnşallah” film galası için İzmir’in en prestijli alışveriş merkezi olan Agora’yı tercih ettiklerinden dolayı, film yapımcısı ve yönetmenine teşekkürlerini iletirken,  yoğun ilgi gören bu özel galaya ev sahipliği yapmaktan büyük heyecan duyduğunu belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri