Hafta sonunun keyfi İnegöl AVM çıkıyor

14 Kasım 2014 Cuma

İnegöl AVM, hafta sonlarına özel aktivitelerine hız kesmeden devam ediyor. Önümüzdeki hafta sonu İnegöl AVM ziyaretçilerini bekleyen iki etkinlik var, Maske atölyesi ve klasikleşen doğum günü partisi etkinliği

hafta-sonunun-keyfi-inegol-avm-cikiyor

Her hafta sonu minikleri birbirinden güzel etkinliklerle buluşturan İnegöl AVM, bu hafta sonu da İnegöl AVM minikler için iki muhteşem etkinlik hazırladı.

15 Kasım Cumartesi günü saat 15.00’te İnegöl AVM’nin minikleri buluşturan en keyifli aktivitesi olan ‘doğum günü’ etkinliği gerçekleşecek. Minikler için pasta, yüz boyama ve çeşitli etkinliklerin bulunduğu doğum günü etkinliği, İnegöl AVM’nin en keyifli aktivitelerinden biri olma özelliğini sürdürüyor.

16 Kasım Pazar günü ise 15.00- 17.00 saatleri arasında maske yapım atölyesinde minikler kendileri için birbirinden güzel maskeler hazırlayacak. Hayvanlardan, çeşitli çizgi karakterlere minikler sevdikleri kahramanların maskelerini yaparken hem el becerilerini geliştirecek hem de eğlenecek.

Bu hafta sonu da İnegöl AVM’ye gelen minikler gönüllerince eğlenecek, vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri