Hakan Akkaya CarrefourSA Maltepe Park’ta

29 Mart 2013 Cuma

Modacı ve tasarımcı Hakan Akkaya, 31 Mart saat 15.00’te ECE Türkiye tarafından yönetilen CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde, sevenleri ve moda takipçileri ile buluşacak

hakan-akkaya-carrefoursa-maltepe-parkta

31 Mart saat 15.00’de Banu Noyan Event Office organizasyonuyla gerçekleşecek Moda Sohbeti etkinliğinde Hakan Akkaya 2013 yılına dair pratik stil önerilerini paylaşacak.

Hakan Akkaya, CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin modaya dair merak ettikleri soruları yanıtlarken vücut tiplerine ve yaşlarına göre nasıl giyinmeleri gerektiğini, bu senenin moda renklerini ve aksesuarını nasıl kullanacaklarını Hakan Akkaya’dan öğrenecek.

“Bugün Ne Giysem?”in jüri üyesi modacı Hakan Akkaya ayrıca CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan markaların yeni sezon ürünlerinden ziyaretçilere hangi kombinleri kullanabileceklerine dair örnekler de verecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri