Halikarnas Balıkçısı Oasis’te anılacak

10 Ekim 2014 Cuma

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, 41’inci ölüm yıl dönümünde “Halikarnas Balıkçısı” Cevat Şakir Kabaağaçlı’yı saygıyla anıyor

halikarnas-balikcisi-oasiste-anilacak

Oasis, Halikarnas Balıkçısı’nı ölüm yıldönümünde 13 Ekim Pazartesi saat 11.30’da saygıyla anacak. Oasis’in içinde yer alan 2001 yılında oluşturulmuş ve her yıl yeni bir bitkinin dikimi ile günümüze kadar korunmuş “Sembolik Ağaçlandırma Alanı”na Balıkçı’nın anısına bu yıl Özel Bodrum TED Koleji ve Marmara Koleji öğrencileriyle birlikte Limon dikilecek.

Ağaç dikiminin ardından ilki 2005 yılında, Halikarnas Balıkçısı’nın kızı İsmet Noonan ve torunlarının desteği ile açılmış olan, ‘Halikarnas Balıkçısı Fotoğraf Sergisi’ ve Halikarnas Balıkçısı Forumu tarafından ilk kez bu yıl düzenlenen ‘Halikarnas Balıkçısı’nın Okuduğu Kitaplardan Seçkiler Fotoğraf Sergisi’ Hurmalı Cadde’de saat 12.00’de açılacak.

Sergi açılışından sonra Balıkçı’nın manevi oğlu Prof. Dr. Şadan Gökovalı, Türkiye Turizm Rehberleri Birliği – TUREB- tarafından, 2014 yılında yayınlanmış olan “Ben Halikarnas Balıkçısı: Doğdum, Sevdim, Öldüm” başlıklı kitabını imzalayacak. Sergiler, 20 Ekim Pazartesi gününe kadar ziyaret edilebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri