Handimals canlı el boyama gösterisi Espark’ta

19 Mart 2013 Salı

ECE Türkiye tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi eğlendirici aktivitelerine devam ediyor

handimals-canli-el-boyama-gosterisi-esparkta

Espark Alışveriş Merkezi, açıldığı günden bu yana birbirinden farklı etkinlikleri, kültürel ve sosyal aktiviteleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Ünlü İtalyan el boyama sanatçısı Guido Daniele'nin eserlerinden oluşan 14 - 24 Mart günleri arasındaki “Handimals Sergisi” ve 22 Mart Cuma günü gerçekleşecek olan canlı el boyama performansı yer alacak. Bu şanslı el olmak isteyenler facebook sayfasında çekilişe katılabilir.

ECE Türkiye tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi, “Handimals” isimli sergi ve Guido Daniele tarafından yapılacak canlı el boyama gösterisi ile ziyaretçilerine büyük bir şölen yaşatmaya hazırlanıyor.

İtalyan sanatçı Guido Daniele'nın seçme eserlerinden derlenen "Handimals "sergisi Türkiye'deki ilk el boyama sergisi olma özelliğini taşıyor. Nesli tükenen hayvanlar konusunda duyarlılığı vurgulayan ve insan eline hayvan figürleri çizerek yeteneklerini sergileyen Guido, konukları büyüleyecek.

Milano'da bulunan stüdyosunda 1990 yılından bu yana resim çalışması yapan Guido'nun bir eli boyaması 1 ile 10 saat sürebiliyor. Tablodan çıkmış gibi görünen bu fotoğraflar aslında hayvan şeklinde boyanmış eller. Timsahtan kaplana, balıktan kediye kadar birçok hayvanın yüzünü, insan eline en ince ayrıntısına kadar işleyen Guido'nun çalışmaları görenleri hayrete düşürüyor.

Guido Daniele, insan eli üzerine harikulade resimler yapan İtalyan bir artist olmanın yanında; vücut boyama, illustrasyon, fotoğrafçılık gibi birçok sanat dalına el atmış ve bu çalışmaları pek çok reklam kampanyasında kullanılmış, alanında tek olma özelliğine sahip bir sanatçı.

Espark Alışveriş Merkezi’ndeki her türlü indirim, kampanya, moda ve etkinlikler, www.facebook.com/esparkavm adresinden takip edilebiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri