Hangi marka en beğenilen süt markası oldu?

28 Mart 2013 Perşembe

Pınar Süt, En Beğenilen Şirketler Araştırması’nda 1’inci sırada yer aldı. Gfk tarafından yapılan araştırmada Pınar Süt, hizmet ve ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik ve yenilikçilik gibi kriterlere göre 2012 yılında En Beğenilen Süt ve Sütlü Mamuller Şirketi seçildi

hangi-marka-en-begenilen-sut-markasi-oldu

Pınar Süt, Gfk tarafından yapılan En Beğenilen Şirketler Araştırmasında sektörünün ilk sırasındayer aldı. Bu yıl 13’üncü kez düzenlenen ve iş dünyasının gündemini belirleyen araştırmada 38 sektörün en beğenilen şirketleri listelendi.

Araştırmaya 500’den fazla şirketten bin 600 orta ve üst düzey yönetici katıldı. Online gerçekleştirilen ankette, sektörlerin en beğenilen şirketleri, ilgili sektör temsilcilerinin yanıtları üzerinden seçildi. Pınar Süt, ürün ve hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik, yönetim kalitesi, şeffaflık, yenilikçilik, finansal sağlamlık ve çalışan memnuniyeti gibi kriterler doğrultusunda aldığı yüksek oylarla sektörünün birincisi oldu.

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, “Türkiye’nin uzun ömürlü ilk süt markası Pınar Süt olarak, aynı zamanda sektörün liderliğini de üstleniyoruz. Tam 40 yıldır sağlıklı nesiller yetiştirme misyonuyla hareket ediyor ve Türk halkına Pınar kalitesi ve güvencesiyle ürünlerimizi sunuyoruz. Tüm bu yatırımlarımızın sektör profesyonelleri tarafından da takdir edilmesi ve Pınar Süt’ü En Beğenilen Şirket seçmeleri bizler için gurur verici bir gelişme” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri