Happy Center Ordu Şubesi’ni yeniledi

03 Aralık 2014 Çarşamba

Happy Center, Güney Marmara şubelerinden Ordu Şubesi’ni yenileyerek hizmete sundu. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa ve Çanakkale’de de şubeleri bulunan Happy Center, Bandırma Ordu Şubesini yeniledi

happy-center-ordu-subesini-yeniledi

Bu kapsamda müşterileri için daha kolay ulaşılabilen, modern bir görünüm kazanan Happy Center’ın yenilenen mağazasının açılışına şehrin önde gelen isimleri ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden markanın yenilenen şubesi ziyaretçilerine kapılarını açtı. Yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimi ile Bandırmalılara kaliteyi, hijyeni ve ucuzluğu bir arada sağlayacak olan Happy Center, yenilediği Ordu Şubesi ile Bandırmalı gençlere iş imkânı da sağlıyor.

Yenilenen Happy Center Ordu Şubesi açılışına Belediye Başkan Vekili Erhan Elmastaş, Eski Belediye Başkanı ve Milletvekili Sedat Pekel, Müsiad Şube Başkanı İhsan Turgut, İlçe Müftüsü Süleyman Küçük, Bandırma Eğitimciler Tüketim Kooperatifi Yöneticileri, şehrin önde gelen iş adamları, Altun Gıda Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Altun, Güney Marmara Bölge Müdürü Osman Orak katıldı. Vatandaşların şube açılışına ilgisi yoğun oldu. Soilpoint Reklam Ajansı tarafından gerçekleştirilen, sunuculuğunu Ali Gönen Gönenden’in yaptığı ve renkli görüntülere sahne olan açılışta, palyaço ve animasyon gösterileri yapılırken vatandaşlara da çeşitli ikramlarda bulunuldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri