Harita metod bir alışveriş stresi

15 Eylül 2015 Salı

Eğitim perakendecisi NT’nin hazırladığı dijital kampanya yayına girdi. Okula Dönüş ismiyle mobil ve web platformlarında tüketicinin beğenisine sunulan kampanya, ailelerin okul alışverişi yüzünden yaşadığı stresi, korku filmi parodileriyle eğlenceli bir şekilde ele alıyor

harita-metod-bir-alisveris-stresi

Okul alışverişiyle ilgili çocuk ve ebeveyn iç görülerinden yola çıkarak oluşturulan kampanya, bir ailenin okul alışverişinden önce başlayan stresini, 6 bölümden oluşan animasyon dizi ve 4 farklı interaktif oyunla anlatıyor. Birbirinin devamı niteliğinde olan animasyon dizinin bölümleri arasında hikâyeyi tamamlayıcı nitelikte 4 farklı interaktif oyun bulunuyor. Hikâyeylebütünleşmiş, bazen bireysel bazen toplu şekilde çözülmesi gereken oyunlarda, kullanıcılardan hikâyeyi devam ettirmesi için bazı problemleri çözmesi isteniyor. Böylece kullanıcıların hikayede aktif bir rol üstlenerek kampanyaya daha çok dahil olması bekleniyor.


Okul alışverişi stresinden NT’yle kurtulun
Akademetre araştırma firmasının İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Erzurum, Gaziantep, Konya, Samsun, Trabzon olmak üzere 11 şehirde gerçekleştirdiği fiyat araştırmasına göre NT son 5 yıldır olduğu gibi bu yıl da en hesaplı okul alışverişinin adresi olmaya devam ediyor. NT eğlenceli kampanyasıyla hedef kitlesine: "Strese girmenize gerek yok NT'de kaliteli ürünleri uygun fiyatlara bulabilirsiniz." mesajını da veriyor.

14 Eylül’de başlayan ve 20 gün boyunca devam edecek kampanyaya NT’nin sosyal medya adreslerinden paylaşılacak yarışma bilgileri takip edilerek www.okulalisverisihikayesi.com adresinden yarışmalara katılınabiliyor. Katılımcıları interaktif oyunlar sonucunda pek çok sürpriz hediye de bekliyor.


Kampanya Künyesi


Reklamın Başlığı: Okula Dönüş
Reklam Veren: NT
Reklam Veren Temsilcisi: SerkanBilikçi, Talha Er
Reklam Ajansı: ReneeAdworks
Kreatif Direktör: Sercan Şenyüz
Yaratıcı Ekip: Büşra Üzgün, Reha Aksoy, Volkan Şimşek
Yazılım Geliştirme: Serkan Şener


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri