Harvey Nichols ve Microsoft’tan görsel mağazacılık alanında bir ilk

19 Şubat 2016 Cuma

Teknoloji devi Microsoft ve perakende sektöründe modanın öncülerinden Harvey Nichols, görsel mağazacılık alanında bir ilke imza attı. Harvey Nichols, İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi’ndeki mağaza vitrinlerini “On’unla ofisin hep yanında” konseptiyle tasarladı

harvey-nichols-ve-microsofttan-gorsel-magazacilik-alaninda-bir-ilk

Teknoloji dünyasının devi Microsoft ve ilkleri yaratan moda markası Harvey Nichols, Lumia akıllı telefonlara özel vitrin tasarımı için bir araya geldi. Harvey Nichols vitrinlerinde Microsoft Lumia akıllı telefonları “ON’unla ofisin hep yanında” mottosu ile sergileniyor. İlkbahar-Yaz 2016 koleksiyonlarının boy göstermeye başladığı bugünlerde, farklı bir vitrin çalışması ile ilerlemek isteyen Harvey Nichols, Microsoft işbirliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Bu konseptle her an her yerde hem üretken, hem de stil sahibi olmanın püf noktalarını birlikte anlatıyor.


Ofis hayatının moda dünyası ile birleştiği vitrinlerde günümüz işkadınının gündelik hayatı boy gösteriyor. Çalışma kapsamında mekândan ve zamandan bağımsız, özgürce işlerini ve trendleri takip eden, yöneten kadınlar betimleniyor.


Microsoft’un Şubat ayında piyasaya sürdüğü Lumia akıllı telefonları 15 Şubat-6 Mart tarihleri arasında Harvey Nichols’ın Kanyon Alışveriş Merkezi’ndeki konsept vitrininde sergileniyor. Lansman kapsamında ziyaretçiler, Microsoft Lumia 950, 950 XL, 550 akıllı telefonları Harvey Nichols mağazası içerisindeki özel konsolda deneyimleyebilir.


Microsoft Lumia 950 XL ve Lumia 950 akıllı telefon modelleri Teknosa (Cevahir, Nautilus, Bayrampasa, Gebze Center, Kanyon)  ile Medimarkt (Beylikdüzü, İstanbul Forum, Ümraniye,  Kozyatağı Optimum) mağazalarında ve Hepsiburada.com online alışveriş sitesi üzerinden satışa sunuluyor. Microsoft Lumia 550 ise Şubat ayının sonunda piyasaya sürülecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri