Hayat Kimya ambalajın ay yıldızı

12 Eylül 2014 Cuma

Türkiye’nin lider kuruluşlarından Hayat Kimya, Ambalaj Sanayicileri Derneği tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nda 5 ödül birden aldı. Sektöre yön veren yenilikçi yaklaşımlarıyla dikkat çeken Hayat Kimya, Bingo Cam, Papia Kağıt Havlu, Hayat Şampuan, Joly Yetişkin Bezi ve MolpedSoftCare ürünleriyle Ambalaj Ay Yıldızları 2014 Yarışması’nda ödüle layık görüldü

hayat-kimya-ambalajin-ay-yildizi

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nın sonuçları belli oldu. Hızlı tüketim sektörünün büyük bir ilgiyle takip ettiği Ambalaj Ay Yıldızları 2014 Yarışması’nın ödülleri Conrad İstanbul Otel’de düzenlenen törenle dağıtıldı.

Yarışmada 9 farklı kategoride başvuru yapan 192 ambalaj değerlendirilirken, Papia Kağıt Havlu ürünleri ile Grafik Tasarımda bronz ödül, Bingo Cam ile Gıda Dışı Ürün Ambalajları ve Ev-Otomotiv-Ofis Araç&Gereçleri ile İhtiyaç Malzemeleri kategorisinde gümüş ödül, Hayat Şampuan, Joly Yetişkin Bezi ve MolpedSoftCare ile yetkinlik ödülüne layık görüldü.

Ödülle birlikte Hayat Kimya’nın 5 markası, WPO’nun düzenlediği World Star Yarışması da dâhil uluslararası yarışmalara katılma hakkı kazandı.

Türk firmaların yurtiçinde ve yurtdışında ürettikleri ve piyasaya sürdükleri ürünler ile katıldıkları Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması, WPO-World Packaging Organization (Dünya Ambalaj Örgütü) tarafından da akredite edilerek yetkinliği tanınıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri