Hayat Kimya’da iki önemli atama

07 Eylül 2015 Pazartesi

Hayat Kimya Hijyen Kategorisi Pazarlama Direktörlüğü ve Hayat Kimya İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne iki yeni atama yapıldı

hayat-kimyada-iki-onemli-atama

Hayat Kimya Hijyen Kategorisi Pazarlama Direktörlüğü’ne Billur Burkutoğlu getirildi. Billur Burkutoğlu, Hayat Kimya Hijyen Kategorisi Pazarlama Direktörü olarak 24 Ağustos günü itibariyle görevine başladı. Burkutoğlu bu pozisyonda, hijyen kategorisi içerisinde yer alan Molped, Molfix, Joly, Evony, Bebem markalarının pazarlama faaliyetlerini yönetecek.

Burkutoğlu, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü, Pazarlama Anabilim Dalı mezunu olup; ardından yüksek lisansını California Üniversitesi Pazarlama Bölümü’nde tamamladı. Yeni görevinden önce Sütürkiye ve Nestle’de görev alan Burkutoğlu, son olarak Palfood & Other’da Pazarlama Danışmanı olarak çalıştı.

 

Hayat Kimya İnsan Kaynakları Direktörlüğü’neyse Şenay Gani atandı. Şenay Gani, Hayat Tüketim Ürünleri Grubu İnsan Kaynakları Direktörü olarak 17 Ağustos günü itibariyle görevine başladı. Gani yeni pozisyonunda, tüketici grubu ve yurtdışı iştiraklerin insan kaynakları süreçlerinden sorumlu olacak.


Şenay Gani, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olup, kariyerine Sabancı Holding’te finans ve pazarlama alanlarında başladı. Yeni görevi öncesinde  Eczacıbaşı Holding, Mondelez şirketlerinde İnsan Kaynakları ve Sürekli İyileştirme Müdürü pozisyonlarını üstlenen Gani, son olarak Goodyear Lastikleri İnsan Kaynakları ve Yetenek Yönetimi Müdürü pozisyonlarında görev aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri