Hayatın Merkezi’nde hediye yağmuru

30 Ocak 2015 Cuma

Farklı, avantajlı, kazançlı ve eğlenceli kampanyalarla ziyaretçi ve müşterilerini alışveriş yaparken hem eğlendiren hem kazandıran ‘Hayatın Merkezi’ M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi, bu kez Mercedes E250 kazanma şansını yakalamaları için ziyaretçilerini alışverişe davet ediyor

hayatin-merkezinde-hediye-yagmuru

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi, sadece 150 TL’lik alışverişle ziyaretçilerine Mercedes E250 kazanma şansı sunuyor. 15 Mart’a kadar sürecek bu kampanyada araba kazanma şansı M1 Merkez Adana AVM ziyaretçilerini bekliyor.

Kampanya kapsamında yapılması gereken tek şey; M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalardan kampanya süresince yapılan her 150 liralık alışveriş için AVM içerisinde yer alan kampanya katılım noktalarından 1 adet çekiliş hakkı almak.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz, “M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde alışverişi keyfe dönüştüren daha önceki kampanyalarımız gibi bu kampanyamız da büyük ilgi görüyor. Adanalı dostlarımız Mercedes E250’yi kazanmaya kararlı. Geçtiğimiz yıl düzenlenen kampanyamıza AVM ziyaretçilerimizin yoğun ilgisi bizleri bu yıl başında da benzer bir kampanya düzenlemeye yöneltti. 15 Mart gününe kadar devam edecek  kampanyada tüm  ziyaretçi ve müşterilerimizi  harcarken kazanmanın keyfini yaşayacakları üks Mercedes E250   fırsatı için “Hayatın Merkezi”ne bekliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri