Haziran ayında en renkli atölyeler Kozzy Çocuk Kulübü’nde

03 Haziran 2014 Salı

Kozzy Çocuk Kulübü, Haziran ayı boyunca cumartesi ve pazar günleri gerçekleştireceği etkinliklerle, çocuklara yaz mevsiminin en eğlenceli günlerini yaşatacak

haziran-ayinda-en-renkli-atolyeler-kozzy-cocuk-kulubunde

Haziran ayında hem karne heyecanı hem de “Babalar Günü” sevincini yaşayacak olan çocuklar için Kozzy AVM’de gerçekleştirilecek birbirinden renkli etkinlikler, yaz tatiline ayrı anlam katacak. Haziran ayı süresince her hafta sonu 15.00 ile 17.00 saatleri arasında ücretsiz gerçekleştirilecek olan Kozzy Çocuk Kulübü aktivitlerine tüm minikler davetli.

İlgi duydukları çeşitli alanlara göre planlanan atölyelerde çocuklar; Bez Çantaya Çevre Mesajlı Boyama, Kelebek Yapımı, Boncuklardan Tablo Yapımı, Uçurtma, Yaz Küresi ve Şişedeki Deniz Atölyesi gibi çalışmalarla keyifli ve kaliteli zaman geçirme imkanı bulacak.

Babalar Günü’ne özel etkinlikler
Kozzy AVM’deki etkinliklere Babalar Günü için yapılacak özel çalışmalar da ayrı bir heyecan katacak. 14 Haziran günü gerçekleştirilecek olan Kravat Yapımı ile 15 Haziran’daki Tişört Boyama Atölyeleri ile küçükler, babalarına olan sevgilerini kendi tasarımlarıyla yansıtacak.

Düzenlediği etkinliklerle, çocukların zihinlerinde yeni ufuklar açmayı amaçlayan Kozzy Çocuk Kulübü, Haziran atölyeleriyle de onların araştırma ve keşfetme yönlerini daha da zenginleştirecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri