Hazırlıklı olun, “Sarsılmayın”!

01 Mart 2013 Cuma

AFAD Fotoğraf Sergisi “Sarsılmayın”, 2-3 Mart günlerinde NeoPlus Outlet AVM’de sergilenecek

hazirlikli-olun-sarsilmayin

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet AVM, T.C. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Bakanlığı’nın (AFAD), “Sarsılmayın” sergisine ev sahipliği yapıyor. Toplumumuzda deprem bilincinin oluşturulması ve depreme karşı hazırlıklı olunması amacıyla ülkemizde her yıl 1-7 Mart günlerindeki hafta “Deprem Haftası” olarak kutlanıyor.

Eskişehir’de de depremlere karşı toplum bilinci ve dayanışma içinde hareket edilmesi ve deprem olgusunun ön plana çıkarılması amacıyla 2-3 Mart günlerinde “Deprem Haftası” kutlama etkinlikleri yapılıyor. Bu kapsamda AFAD’ın “Sarsılmayın” fotoğraf sergisi NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’nde sergilenecek.

Serginin yanı sıra geleceğin mimarı çocuklarda deprem bilincinin oluşturulması için animasyon film gösterimleri yapılacak. Eskişehir Valiliği, AFAD ve NeoPlus Outlet AVM’nin işbirliğiyle toplumu bu önemli konuda bilinçlendirmek için sergilenecek olan “Sarsılmayın”, 2-3 Mart günlerinde gezilebilecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri