Hedef 10 milyon ziyaretçi

14 Kasım 2013 Perşembe

Carrefour Bursa AVM, yılsonunda 10 milyon ziyaretçi hedefliyor

hedef-10-milyon-ziyaretci

Ziyaretçi sayısı ve cirosunu geçen yıla oranla yüzde 30 artıran Carrefour Bursa AVM, yılsonunda 10 milyon ziyaretçi hedefliyor.

Avrupa’da faaliyetlerine 1986 yılında başlayan ve 19 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Cefic, alışveriş merkezleri ve ticari gayrimenkul projeleri için kiralama ve yönetim hizmetlerinin yanı sıra yatırım, proje geliştirme danışmanlığı da sunuyor.

Carrefour Bursa AVM Müdürü Ahmet Serhan Sert, Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nin 16 bin metrekarelik alana sahip Carrefour Hipermarket ile Yataş, Flo, Koton, LCW, Koçtaş, VeroModa, DeFacto ve Bimeks’in yanı sıra yerli ve yabancı 131 markayı tek çatı altında birleştirdiğini söyledi. Sert, bu yıla ziyaretçi sayısında hızlı bir artışla başladıklarını hatırlatarak, yıl sonunda 10 milyon ziyaretçi sayısına ulaşacaklarını kaydetti. Ahmet Serhan Sert, “Eylül ayında okulların da açılmasıyla giriş sayılarımız daha da arttı. 2013 yılına yaklaşık 10 milyon giriş sayısıyla kapatmayı hedefliyoruz. Şu anda aylık giriş sayımız 850 bini buluyor. AVM’de boş dükkan bulunmuyor. 2012’ye oranla ciroların yüzde 30 artığı bir AVM burası. Mağazalar da burada yüksek cirolar elde ettikleri için memnunlar” dedi.

100 dönümlük alan üzerinde 56 bin 700 metrekarelik kiralama alanı bulunduğunu belirten Sert, 2011 yılında yapılan büyüme yatırımının ciroları olumlu etkilediğini vurguladı. Bu yıl yüzde 30 büyüme hedeflediklerini anlatan Ahmet Serhan Sert, “2011 yılında büyüme yatırımı yaptık. 3 bin, 4 bin metrekarelik büyük markalar geldi. Yemek alanını güçlendirildi. Bu yatırımın geri dönüşü giriş sayısı olarak yansıdı. Öte yandan sadece büyük markaların burada olması AVM’yi canlı kılmıyor. Yapılan etkinlikler de önemlibir paya sahip. 2014 yılında etkinliklerimiz artarak devam edecek” diye konuştu.

Sert, AVM içerisindeki stantlarla birlikte toplam 160 kiracıları bulunduğunu dile getirdi. Carrefour Bursa AVM’de bin 900 metrekarelik bowling salonu ve bin 500 koltuk kapasiteli 6 salonlu sinema bulunduğunu anlatan Sert, “Bursa’da yalnız alışverişin değil aynı zamanda eğlencenin de merkezi konumundayız. Toplamda 2 bin 500 araca verdiğimiz ücretsiz otopark hizmeti ile de müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkıyoruz. Yıl boyunca ev sahipliği yaptığımız çeşitli etkinliklerle de ziyaretçilerin vazgeçilmez adresi olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri