Hediye çek izdiham yarattı

02 Ekim 2013 Çarşamba

Fransız perakende devi Conforama, İstanbul’da ilk mağazasında hiçbir koşul talep etmeden dağıttığı 200 TL’lik hediye çekleriyle izdiham yarattı

hediye-cek-izdiham-yaratti

Conforama, İstanbul’da ilk mağazasında yaptığı beklenmedik bir kampanyayla izdiham yaratarak, Türk müşterilerini şaşırttı.

Türkiye pazarına iddialı ve hızlı bir giriş yapan ev mobilyaları ve ev eşyaları alanında Avrupa Perakende Devi Conforama, Türkiye’de ilk kez uygulanan İstanbul’daki mağazasında yaptığı kampanyada hiçbir koşul talep etmeden dağıttığı 200 TL’lik hediye çekleriyle izdiham yarattı.

Müşteriler kampanyayı ilk duyduklarında Conforama’nın telefonlarını kilitledi ve mağazaya gidene kadar çekilişsiz kurasız verilecek hediye çekine inanmadılar. Müşteriler, zengin ürün konseptlerine sahip Conforama’da kazandıkları 200 TL hediye çekiyle alışveriş yaptılar.

İstanbul’un Anadolu yakasında, Ümraniye Carrefour Alışveriş Merkezi’nde 3 bin 600 metrekarelik alana kurulu mağazada kanepeler, oturma grupları, yemek ve yatak odası takımları gibi pek çok mobilya çeşidinin yanı sıra dekorasyon malzemeleri ve elektronik aletler de yer alıyor.

Kaynak: DünyaGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri