Henkel 2013 Yenilik Ödülleri sahiplerini buldu

02 Haziran 2014 Pazartesi

Henkel, gerçekleştirdiği yeniliklerle öne çıkan markalarını ödüllendirdi. Çalışanların oyları ile belirlenen Henkel Yenilik Ödüllerinin bu yılki sahipleri ise Persil DuoCaps, Gliss Ultimate Oil Elixir Şampuan ile Bonderite markaları oldu

henkel-2013-yenilik-odulleri-sahiplerini-buldu

Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ile Yapıştırıcı Teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren Henkel, faaliyet gösterdiği her üç iş biriminde yıl içinde yenilikleriyle öne çıkan markalarına ödül veriyor. Ödüle layık görülen markalar ise yine Henkel çalışanlarının oyları ile seçiliyor. Böylece inovasyonu teşvik ederken ödüllerle de inovasyon kültürünü pekiştirmiş oluyor. Henkel’in 2013 yılındaki en yenilikçi markaları ise yine çalışanların oyları ile belli oldu. Persil DuoCaps, Gliss Ultimate Oil Elixir Şampuan ile Bonderite markaları, 2013 Henkel Yenilik Ödüllerine layık görüldü.

Üstün leke çıkarma performansı ve daha fazla parlaklık veren ikili formülü ve iki bölmeli kapsül teknolojisi Persil Duo Caps’e ödül getirdi. Gliss Ultimate Oil Elixir Şampuan ise yıpranmış saçlara anında etki ile esneklik, yumuşaklık ve nefes kesici parlaklık vererek, besleyici yağ trendinin keratin teknolojisi ile ilk birleşimi özelliği ile ödül aldı. Henkel’in yapıştırıcı teknolojileri iş kolundaki markası Bonderite C-AK endüstriyel alanda metal yüzey işlemlerde oda sıcaklığında yağ alma teknolojisi ile önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlama yeniliği ile ödülü almaya hak kazandı.

Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet gösteriyor. 1876 yılında kurulan Henkel, Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları ile faaliyet gösteriyor ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunuyor. Tüm dünyada yaklaşık 47 bin çalışanı bulunan Henkel, 2013 mali yılında 16 milyar 400 milyon euro’luk satış ve 2,5 milyar euro’luk faaliyet karı gerçekleştirdi. Henkel imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri