Henkel’de görev değişikliği

12 Ocak 2016 Salı

Türk Henkel’de Çamaşır ve Ev Bakım Fabrika Direktörlüğü görevine Caner Kılınçer getirildi.

henkelde-gorev-degisikligi

Türk Henkel ailesine Çamaşır ve Ev Bakım Fabrika Direktörü olarak katılan Caner Kılınçer, 1993 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden mezun oldu. Kariyerine 1995 yılında Tekfen Holding bünyesinde faaliyet gösteren Mis Süt Gönen tesislerinde vardiya mühendisi olarak başlayan Kılınçer, 1998 yılında Unilever-Algida tedarik zincirinde sırasıyla Kalite Güvence, Ar-Ge ve üretim fonksiyonlarında yöneticilik görevi yaptı.

Bu süreçte Orta ve Doğu Avrupa İnovasyon Merkezi bünyesinde 2 yıl Bölgesel Ar-Ge müdürü olarak bölgesel projelerde yer aldı.

2009 yılında PepsiCo içecek kategorisine Fabrika Müdürü olarak atanan Caner Kılınçer, Çorlu tesislerinde 2009-2011 Operasyonel mükemmellik sürecindeki üstün başarısı ile PepsiCo Global Best Beverage Site Ödülü’nün (PepsiCo Global En İyi Meşrubat Fabrikası Ödülü) yanısıra Europe Diversity and Inclusion Ödülü (Avrupa Çeşitlilik ve Kapsama Ödülü) ve Europe Best Organisation Ödüllerini (Avrupa’nın En İyi Organizasyonu Ödülü) kazandı. Caner Kılınçer, bundan böyle Türk Henkel’in Çamaşır ve Ev Bakım tesislerinde Fabrika direktörü olarak görev yapacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri