Henkel’de yeni İK Direktörü ataması

18 Aralık 2013 Çarşamba

Türk Henkel İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne Pınar Tuba Temizkan atandı

henkelde-yeni-ik-direktoru-atamasi

Türk Henkel firmasında görev değişikliği. Pınar Tuba Temizkan, Türk Henkel İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine geçtiğimiz günler itibarıyla başladı.

Pınar Tuba Temizkan, 1996 yılında Galatasaray Lisesi, 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu. Temizkan, 2012 yılında The Coaches Training Institute (CTI) Co-Active Koçluk Programı’nı, 2013 yılında The Coaches Training Institute (CTI) Liderlik Programı’nı tamamladı.

Çalışma hayatına Alternatifbank, Erciyas Biracılık, Setur ve Gillette şirketlerindeki projelerde görev alarak başlayan Temizkan, ardından Arthur Andersen'da Human Capital Bölümü‘nde danışman olarak çalıştı. Eli Lilly Türkiye'de İnsan Kaynakları Kıdemli İş Ortağı olarak görev yapan Temizkan, çalışma hayatına Alcatel Lucent'da devam etti. Temizkan, Alcatel Lucent'da sırasıyla Türkiye Ücretlendirme ve Organizasyonel Gelişim Müdürü, Akdeniz ve Afrika Bölge Ücretlendirme Müdürü, Türkiye ve Azerbaycan İnsan Kaynakları Grup Müdürü, Rusya, Merkez ve Doğu Avrupa Yetenek Gelişim Müdürü ve Türkiye ile Azerbaycan İnsan Kaynakları ve Alcatel Lucent Üniversitesi İstanbul Direktörü olarak görev yaptı. Temizkan, son olarak Amgen Türkiye'de geçiş döneminde İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yaparken aynı zamanda CTI Türkiye ve Management Center Europe ile danışmanlık projelerinde de çalıştı. İngilizce ve Fransızca dillerini bilen Temizkan bunun yanı sıra bir çocuk sahibi anne.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri