Hepsiburada, perakendeyi dijital dönüşümle büyütmenin ipuçlarını verecek

16 Kasım 2016 Çarşamba

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada, Soysal tarafından bu yıl 16’ncısı düzenlenecek olan Perakende Günleri’ne ana sponsor oldu. Türkiye’den ve dünyadan uzman konuşmacıların yer alacağı Perakende Günleri'16'da, Doğan Online ve hepsiburada Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner de bir konuşma yapacak. Doğan Boyner: “Yıkıcı Değil Dönüştüren Platformlar” başlıklı konuşmasında, perakende sektörünün dönüşümünü destekleyen, online platformlar için fark yaratan bir yaklaşım sunacak

hepsiburada-perakendeyi-dijital-donusumle-buyutmenin-ipuclarini-verecek

Türkiye'nin en büyük online alışveriş platformu hepsiburada, Soysal tarafından 23 – 24 Kasım günlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek olan Perakende Günleri’nin ana sponsorluğunu üstlenerek, bu yıl organizasyonun en büyük destekçileri arasında yer aldı.


“Perakendeyi yıpratan değil, dönüştürüp geliştiren online iş modelleri sunuyoruz”
Perakende Günleri’16’nın ilk gününde bir konuşma yapacak olan Doğan Online ve hepsiburada Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, perakendenin en önemli zirvesinde dönüşüm ve sinerji yaratan iş modelini paylaşacaklarını belirterek şunları söyledi: “Omnichannel, mobil teknolojiler, dijital medya, perakende sektöründe büyük değişimlere neden oluyor. Bugünü, yakın geleceği ve baş döndürücü gelişmeleri yönetebilmek için atmamız gereken adımların sırası ve sahip çıkacağımız temeller büyük önem taşıyor. Hepsiburada olarak perakende sektörünün dijital dönüşümünde bir kaldıraç rolü üstleniyoruz. Pazaryeri’ni devreye alarak bu dönüşüme hız kattık. Dünyada artarak gözlemlediğimiz, sektörü yıpratan iş modelleri yerine, sektörle ortak çalışan, dönüşümü yönetmeye destek veren online platform modelimizle fark yaratan bir yaklaşım sunuyoruz.”


Perakende Günleri’16’da Hanzade Doğan Boyner ile birlikte, Türkiye’den ve dünyadan uzman konuşmacılar, sektördeki yeni uygulamaları ve güncel örnekleri geniş bir yelpazede gündeme taşıyacak. Hepsiburada, Perakende Günleri'nde kuracağı standında iki gün boyunca katılımcılara Pazaryeri ile ilgili bilgiler verecek. Perakende sektörünün temsilcileri hepsiburada standını ziyaret ederek, Pazaryeri'nde dijital mağaza açmanın püf noktalarını öğrenebilecek ve işlerini büyütme yolunda e-ticaretin sunduğu yeni nesil fırsatlarla ilgili bilgiler alabilecekler. Katılımcılar ayrıca, hepsiburada standındaki dokunmatik yüzeyli büyük ekranda, hepsiburada’da satılan ürünleri inceleyebilme ve canlı olarak online alışveriş yapabilme deneyimi yaşayacak.


Sektörün en büyük buluşması olarak nitelendirilen Perakende Günleri’nin çatısı altında iki gün boyunca, Uluslararası İstanbul Perakende Konferansı, İstanbul Perakende Fuarı, Perakende Güneşi Ödülleri Töreni ve B2B toplantıları gerçekleştirilecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri