Hepsiburada.com 15 milyon haneye ulaşacak

28 Kasım 2012 Çarşamba

Online perakendenin önde gelen markalarından Hepsiburada, alışveriş alışkanlıklarını değiştirdi. Hepsiburada Türkiye’de 15 milyon haneye ulaşmayı hedefliyor

hepsiburadacom-15-milyon-haneye-ulasacak

Hepsiburada Ticari Genel Müdürü İlker Baydar, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edindiklerini, her üründe ücretsiz iade aldıklarını ve her banka ile düzenli olarak 12 ay taksit sunan tek perakendeci olduklarını ifade etti. Kredi kartı ile ödeme dışında kapıda ödeme gibi hizmetlerle online alışverişin kapsamını genişlettiklerinin altını çizen Baydar, ana hedeflerinin müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak olduğunu söyledi.

Yüzde 25’ine ulaşıyor
Türkiye’nin ziyaretçi trafiği en yoğun web-sitelerinden biri olan hepsiburada.com, 2012 yılının son ayında toplam 1 milyon ürün sevk etmeyi hedefliyor. 2012 yılında her ay düzenli büyüyerek, Ekim ayında 18 milyon üzerinde ziyaretçinin geldiği, tekil ziyaretçi sayısının ise 8,5 milyonu bulduğu hepsiburada.com, böylelikle Türkiye’deki toplam internet kullanıcılarının yüzde 25’inden fazlasına erişiyor.

Deterjan satışına hızlı girdi
P&G ile Ekim ayında yapılan anlaşma, hızlı tüketim malı satışlarına hepsiburada.com’un önemli bir oyuncu olarak girmesini de sağladı. Sadece Ekim ayında 150 bin adet deterjan sevkiyatı gerçekleşti. P&G gibi büyük firmalarla yapılan anlaşmalar, 40 milyar TL büyüklüğündeki hızlı tüketim malı sektöründe online liderlik konusunda hepsiburada’nın önemli adımlar atmasını sağlayacak.

Kaynak: HürriyetGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri